Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos baba tudja éjjel...

Hány hónapos baba tudja éjjel megtalálni a cumit és bekapni?

Figyelt kérdés
Ha mindig egy helyre készítek 1-2 tartalék cumit?
2013. nov. 13. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én egy éves kiscsajom meg sem próbálja megkeresni, csak csukott szemmel sír érte, egy éjszaka legalább 15-20szor. Már nagyon fárasztó. Megkapja a cumiját és már alszik is tovább max. egyszer-kétszer iszik is. Kíváncsian várom a válaszokat!!!
2013. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 évesem sem keresi, csak sír....
2013. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiam 6-7 hónaposan már simán képes lett volna rá, de nem teszi a mai napig se meg. 1,5 éves múlt. Ott az csőrös pohara ott a tartalék cumi és lusta kiszolgálni magát. Mondjuk már nem rohangálok oda hozzá, mert tényleg csak lustaságból nem szolgálja ki magát, így nyöszörög néhány percig várja a csodát, de aztán rájön hogy hoppon maradt és alszik tovább. :D
2013. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 éves kislányom kb 2 hónapja keresi-találja és veszi be a szájába..:D
2013. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk rongyi volt, rágósrongyi, 4 hónapos korától, és 6-7 hónaposan volt jellemző, hogy bekúszott az ágy végébe, a rongyit meg elhagyta, és nem tudott visszaaludni. Én tettem a z ágy végébe is egyet, és akkor megoldotta magának, de nyilván nem rakhatod tele cumival az ágyát...
2013. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lányom kb 8-9 hónaposan, kisfiam is ennyi idősen kb, de tudok olyan kicsit aki még 2 évesen sem.., nekünk szerencsénk volt, hogy viszonylag hamar. Egyébként lányomnál átlag éjjel 8x kellett kelni a cumi miatt, utáltam nagyon.6
2013. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az én kisfiam kb. 5 hónaposan jött rá erre a tudományra :) most 8 hónapos, és ha a keze ügyébe esik, beveszi magától
2013. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb 7 hónapos volt a kisfiam. Én körbe teszem cumival miután elaludt. :)
2013. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most lesz 6 hónapos, olyan 5 hónapos kora körül :)
2013. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos kora óta tudja.Ha meglátja a cumit,vagy a keze ügyébe akad,vagy közel van a szájához,mert álmában kiköpte,akkor képes egyedül visszatenni és aludni tovább.
2013. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!