Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akit kicsi...

Van itt olyan, akit kicsi gyerekkel elhagyott a párja?

Figyelt kérdés
Válságban a házasságom, kislányom 15 hónapos. Arra lennék kíváncsi, hogy akit elhagytak, az miért történt, és hogy bírkóztak meg a dologgal.Köszönöm a válszokat!
2009. nov. 22. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

azt hiszem, van vagy volt itt egy anyuka, akit talán 10 hónapos babával hagyott el a férje.

engem "csak" el akart hagyni, amikor 3,5 hónapos volt a baba...nem kívánom senkinek.

mennyire súlyos a helyzet? mi a válság oka?

2009. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A SZOKÁSOS... EGY ÉV UTÁN KIFORDULT MAGÁBÓL, ELKEZDETT SŰRŰN ELJÁRNI ITTHONRÓL.Azt mondta azért bukott ki, mert én elhanyagoltam őt az egy év alatt, mert a babánkat neveltem, plusz háztartás.Aztán amikor kiakadtam, azt mondtam elválok, most már ez a probléma. Hogy én megfenyegettem a válással, meg el akartam küldeni. Tudom, hogy vannak hibáim, de úgy érzem nem követtem el akkorát, hogy ezt csinálja.
2009. nov. 22. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:

igen, ez sajnos tényleg a szokásos.

amíg nincs másik nő, addig sok-sok remény van, hidd el.

tudom, hogy közhely, de sokat beszélgessetek---ha van rá hajlandóság benne.

nem hagyhatja el a családját a hülye önérzete meg az önzése miatt!!!!

2009. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen...már az is megfordult bennem, hogy másik nő van. De nincs rá bizonyítékom. Telefonja nem csörög, nem jön üzenet, bár tudom, ez nem vigasztaló.
2009. nov. 22. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:

:(((( ez majd előbb-utóbb kiderül.

próbáljátok megoldani!!! ha még szeretitek egymást...

ő sem akarhat a családja nélkül élni...

2009. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Naaa!!! Üljetek már le őszintén, higgadtan beszélgetni, szeretgetni egymást!!! Tényleg, félretéve mindent, csak egymással. Szerintem Te sem akarod, hogy vége legyen és ő sem. A mi házasságunk is volt ilyen helyzetben, de rájöttünk, hogy csak mi vagyunk egymásnak, és ha már gyerekünk is van, akkor valószínűleg szeretjük is egymást :). Csak egy kicsit eltávolodtunk, de igenis be lehet hozni a lemaradást kedvességgel, megértéssel, és nem szemrehányásokkal! Remélem kibékültök, és minden rendbe jön. Mikor voltatok valahol együtt csak ti ketten??? Nosza, épp itt az ideje.
2009. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem elhagyott:(Vagy már ki tudja mi van...8hónapos a lányom és hármas ikreket várok:):(Még nem tudom mi lesz,de remélem minden rendbe jön és vissza jön a párom.Kicsit megijedt állítólag.
2009. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Atya ég.utolsó válaszoló,vissza kellett kattannom mégegyszer a kérdésre jól értettem e.Ez azért nem semmi.Bocsi azz offért amugy,hát szoritok,mindkettőtöknek!
2009. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 hónapos a kisfiam, és az én párom is sűrűn eljár.

De tegnap valami megváltozott.

2009. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi változott meg tegnap?!
2009. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!