Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a respisense mobil...

Milyen a respisense mobil légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Biztos jó én is ilyet akartam, csak tegnap pont azon gondolkodtam, hogy jó hogy végül hagyományosat vettem, mert most már annyit mozog a gyerekem, hogy biztos valahogy leszedné, leugrálná, magáról ezt a respisense-ét. Ja és még egy érv a hagyományos mellett: Engem arra sarkalt, hogy a gyerek a kiságyban aludjon, mert ott érzékeli csak a légzésfigyelő, és nem mertem magam mellett altatni. Ennek az az eredménye, hogy 8 hónapos már, és átalussza az éjszakát a saját kis helyén. Mi meg legalább este és éjszaka kettesben vagyunk a férjemmel.
2009. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1 éve használjuk. Jó. Nem szedi le a kicsi.
2009. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van a kiságyhoz egy tuti légzésfigyelőnk !Igazából azért gondolkozom rajta,mert utazásnál ,nyaraláskor nem vinném az itthoni kiságyhoz valót . Megbízható ,tényleg tud a kicsi hason aludni ha rajta van ,nem nyomja ?
2009. nov. 22. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre a lányomon, hogy kényelmetlen lett volna a hason alvás.

Tévesen csak akkor jelzett be, amikor rosszul tettem fel a pelenkára.

Mi is a sok utazás miatt választottuk ezt a fajta figyelőt. Én elégedett vagyok vele.

2009. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mitől "érzi ",hogy a mozgás légvétel ,nem más mozgásfajta ???
2009. nov. 23. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés, sajnos nem tudom, de neten láttam valahol, hogy meg lehet kérdezni a tervezőt(?).

Én azt tudom csak, hogy ha baj volt, bejelzett. Máskor meg csak akkor jelzett be, ha rosszul tettem fel. Azaz, amikor nem jól raktam fel, a gyerek akkor is mozgott, mégsem érzékelte a mozgást légvételnek. Szóval valóban csak azt érzékeli lélegzésnek, ami ténylegesen légzés.

Én nagyon szerettem, az első pár hónapban éjjel-nappal használtuk, aztán csak éjjel. Most 1 hete nem használjuk. Cserére szorul benne az a vmi, ami lemerült, ha elküldöd a cégnek, kb. 3000 Ft-ért kicserélik/feltöltik(?). Én azért nem küldtem vissza, mert úgy érzem, már nem szükséges használnunk.

De mi több, mint 1 évig használtuk, eleinte folyamatosan.

Ha nem állandóan használjátok, szerintem 2 évet is kibír.

Bár 3000 Ft sem egy nagy összeg...

2009. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2009. nov. 24. 11:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit, ha merül még fel benned vmi kérdés, írd meg nyugodtan, szívesen válaszolok!

Ja, még eszembe jutott: mi a 2 érzékenységi fok közül az erősebbiket használtuk.

És nem nyomja a pocit.

Este szorosabbra kell húzni a pelust, mert éjjel ürül a pocak, és lecsúszhat. A lányom hason is alszik, nem sírt miatta soha.

Ha lesz még egy gyerekem, kicseréltetem azt a bigyót benne, mert 2 gyereket is simán kiszolgál.

2009. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

A második kérdéstől ajánlom olvasni!

2009. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ezen jót röhögtünk ! Nagyon gáz ez a doki !
2009. nov. 25. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!