Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ügyesnek számít 5 hetes...

Ügyesnek számít 5 hetes babám, vagy ez mind átlagos korához képest? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ülő helyzetben, ha nem álmos, tartja a fejét min. 1-2 percig, hasról oldalra fordul(ritka), ma oldalról hasra fordult. Hátról nem forog. Hason emeli a fejét pár centire, kis motiválással át is fordítja:)
2013. dec. 6. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Ügyes :) Nem különleges, amiket mesélsz, de ettől még nagyon ügyes babád van :) Az enyém is csinál ezt-azt, és meglepő számomra is, hogy bár csak 19 napos, de mennyire ügyesnek és különlegesnek látom és mennyire imádom :))))) Légy büszke a babádra, mert ő is különleges és egyedi! A szülői szívnek mindenképpen! :)))))
2013. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Ügyes. De ugye tudod, hogy ez önmagában még semmit sem jelent a jövőre nézve? :) A lányom tényleg nagyon ügyes volt csecsemőkorában, nagyon gyors volt a mozgásfejlődése, most 7 éves, és inkább ügyetlenke.


Jól értem, ülő helyzetben 1-2 percig? 5 hetes babát ne ültess, pláne percekig! Majd féléves kora körül magától felül, addig hadd erősödjön.

2013. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ügyes. Van amelyik baba még nem csinálja 5 hetesen ezeket.
2013. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem átlagos.

De annyira mindegy is.

Van olyan gyerekem, amelyik a fejét 6 hetes korában kezdte megtartani egyáltalán, és olyan is, amelyik a szülés másnapján hason ide-oda forgatta a fejét. (Motiválás nélkül. :)

Ülő helyzetbe azért inkább ne húzogasd még.

2013. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) az ültetésről annyit, hogy sajna néha csak így tud büfizni!:/ ha nem büfizik, akkor később bukik, és neki sem kellemes 20 perc múlva arra ébrednie.
2013. dec. 6. 15:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Átlagos. :) Gondolom, oldalt és hanyatt alvós baba. Az enyém nem forog, viszont tenyéren támaszkodva, teljesen kinyomva nézelődik hason, mert ő meg hason alvós. :)
2013. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nagyon ügyes, de átlagos :D Az én kisfiam kb 3 napos korában már átfordította a feját, 2 hósan teljesen kinyomta a mellkasát, és percekig bírta. Most 7 hós, magától felül, kiságyban feláll.
2013. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
5 hetesen nem forog egy baba sem, kivéve ha feszesek az izmai. Tehát nem ügyes!!! Hanem probléma lehet vele! Mutasd meg Dévényesnek!
2013. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Most már én is lemrem írni, amit más is írt, nekem is rögtön ez jutott eszembe mint az utolsónak
2013. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

2 vagyok, eszembe jutott valami.

Mindkét gyerekem nagyon hamar átfordult hasról hátra, de csak azért, mert nem szerettek hason lenni. :) A lányom 7 hetesen szenvedte át magát, a fiam 9 naposan. Viszont pár alkalom után abbahagyták, és legközelebb akkor gyakorolták, amikor tényleg eljött az ideje, azaz 3-4 hónapos koruk körül. Magyarán, az az extrém korai forgás nem mozgásfejlődési állomás volt, csak nagyon mérgesek voltak :)))


A büfizés hagyományos módon, a gyereket vállra vetve nem megy?

2013. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!