Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emiatt rossz anya vagyok?...

Emiatt rossz anya vagyok? Lelkiismeretfurdalásom van!

Figyelt kérdés

Hetente egyszer van lehetőségem elmenni itthonról vásárolni, edzeni, barátnőzni, és bár még magamnak is szégyellem bevallani, de iszonyatosan élvezem ezeket az órákat ... Nagyon szeretem a lányomat, de néha olyan jól esik kiszabadulni a 4 fal közül babakocsi nélkül...

Ezzel más is így van vagy én vagyok ilyen szemét?


2013. dec. 8. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a lányod, de eleinte mikor kicsi volt ugyan ezt éreztem. senkinek nem mertem mondani hogy több időre lenne szükségem attól féltem megszólnak. Ahogy nőtt a lányom és nőttek a vele egy idős babák egyre többet mondogatták az ő anyukáik is hogy húú de vágyik arra hogy kimozduljon csak vigyázna valaki egy napot a gyerekre. na onnantól én is kimerem mondani hogy nekem is szükségem van felnőttes programokra kikapcsolódásra. Ne legyen lelkifurdalásod, attól hogy anya vagy ugyanúgy vannak szükségleteid mint nő mint felnőtt stb.
2013. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szemét. Én heti 1szer lovagolok egy órát és utána újult erővel, frissen, üdén, vidáman babázok tovább. Ha ettől kiegyensúlyozottabb leszel, az a lányodnak is jó.
2013. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van. Imádom őket de vannak olyan napok amikor párom haza ér én megyek egy kört a ház körül mert néha sokk. Főleg egy nyűgős hisztis napunk van. A fiam 4 hónapos a lányom 3 éves. Én azt mondom, inkább legyen heti 1 ilyen alkalom amikor fel tudsz töltődni, mint, hogy kárt tegyél a babádban mert nem vagy nyugodt. Ilyen szempontból a férfiaknak jobb, mert ugye mennek dolgozni és felnőttek között vannak. Nyugi szerintem mindenkinek vannak ilyen napjai időszakai. Csak nem szokás erről beszélni mert cak a gyerek nevelés jó oldaláról illik beszélni. Őszintén én még soha nem hallottam senkitől, hogy valami nehézsége lett volna. Amúgy is jellemző az emberekre, hogy vagy túlzóak vagy csak csupa jó dolgokról beszélnek vagy csak csupa rosszról, mert nem alszik a gyerek stb. Szerintem azok is akik a soha nem hagyom másra a gyereket és non stop vele vagyok típusú emberek is vannak ilyen helyzetben, Nyugi nem vagy egyedül.
2013. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Te ez most komoly? Attól,hogy sok elvakult nőszemély 24 órában csak a gyerekkel van 3 évig,még nem jó és nem is egészséges senkinek sem.Igenis kell szabadidő,kell egy kis kikapcsolódás,és már hogy a viharba ne élvezhetnéd?? Attól,hogy anya vagy még nő vagy külön ember akinek szüksége van magán életre és ki kell elégíteni az igényeit.Aki ezért,beszól,vagy bánt azért teszi,mert a saját életével nincs megelégedve és baromira irigykedik.
2013. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Baratnöm ilyen esetben a férjével elmegy moziba a kicsire meg a nagymama vigyáz. Nagyon remélem, hogy a nagyszülök ezt néha-néha nálunk is majd bevállalják :)
2013. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól teszed, hogy elmész. Így helyes.
2013. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden este lemegyek 20 percre sétálni. Semmi mást nem teszek csak sétálok egyedül picit. Nekem sokat segít. Illetve ha itthon van a férjem sokszor egyedül megyek le a boltba ilyesmi.
2013. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én minden héten 2x 1 órára elmegyek spinningelni!Baromra kitudom engedni a fáradt gőzt és olyan jól esik újra feltöltődni!

Ahogy Vekerdy mondta:ilyenkor egy rágható anyát kapnak vissza a gyerekek!

Üdv: 3,5 éves és 11 hós fiúk anyukája

2013. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak irigyelni tudlak!

Jól teszed!!

2013. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!