Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vigyem haza a téli...

Miben vigyem haza a téli babámat a kórházból? Mózeskosárban, utána tegyem át az autósülésbe a kocsiba?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mi ha kocsiztunk a babával mindig a hordozóban vittük ki a lakából is és arra a helyre is ahová mentünk. Nem nagy dolog bekötni az autóba kb. fél perc és megvan úgy hogy még utána be is takarod. 9 hónapig csináltuk így. Utána jött a rendes gyerekülés.

9-es amit mondott overáll az tényleg nagyon jó, nekünk is volt.

2013. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Na azért arra ne nagyon apellálj,hogy január végén jéghideg lesz!

Nekem idén január 23.-án született a kissebbik fiam,szinte mondhatni,hogy majdnem nőtt az ibolya az útszélén még mínusz sem volt,azt se tudtam,hogy öltöztessem!

2013. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem pont a témában válaszolok, de én vágtam a mózesbe polifoamot szigetelésnek, mert ahogy néztem csak egy szivacs melegíti alulról a babát. Hosszú téli sétáknál nagyon hasznos, órákat kinn szokott lenni a babám.
2013. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem szabályos, de én pólyában fogtam kézben, úgy hoztuk haza.

Amúgy babahordozóban kellene ha messzebb van a kórház.

2013. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha a bundazsák nem pont 56-os méretű, hanem nagyobb abban haza lehet hozni télen születendő babámat?
2013. dec. 15. 12:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Milyen zsákod van? Én a decemberinek eleve nagyobbat vettem, asszem' 62-es volt. A miénk alul zsák és át lehet fűzni rajta a hordozó övét.
2013. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kezes lábas meleg bundazsákot vettem, 6-9 hónapos van ráírva 9 kg.Belepróbáltam a babahordózóba, ami autóba beköthető és jó bele.Nem lesz baj akkor, ha nagy a kezes lábas bundazsák? van 56-os is, de az alá nem lehet annyira aláöltöztetni és nem is annyira meleg, mint a 6-9 hónaposra való.
2013. dec. 15. 13:58
 18/22 anonim ***** válasza:

December elején szültem, tavaly. Pont minusz 3-6 fokok voltak, amikor hazahoztuk.

Hordozóban.

Hosszuujjú body,rugi,kis pulcsi és overál. Kocsiban overál kicipzároz,vastag sapi levéve cérnasapi hagyva.

Szetrencsére nem fázós tipus,mint az apja, ellenben velem. :)

De sokszor látok olyannyira beöltöztetett picurkát,hogy kb a szivem megszakad,hogy mennyire melege lehet...

2013. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A 6-9hónapos az nagyon nagy lesz...

Fiam januárban érkezik 62-68as méretű bundazsákot vettem,ez elég lesz januártól-márciusig bőven,vagy ameddig hideg idő lesz.

2013. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A 6-9 hónapos szeritem is nagy. Gondolj bele, 9 kg-ig jó kb (ez mondjuk sose igaz), egy baba meg max a fele mikor megszületik.
2013. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!