Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet abból következtetni...

Lehet abból következtetni arra, hogy jobb vagy bal kezes lesz?

Figyelt kérdés
5 hónapos most a lányom és inkább ha nyúl a tárgyakért leginkább a bal kezét nyújtja, ez jelentheti azt h bal kezes lesz?
2013. dec. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem amikor kb. ennyi idős volt azt mondták, hogy semmit nem jelent. Mostmár 16 hónapos és egyértelműen bal kezes.
2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amióta használja a kezét mindent a bal kezébe fog,vagy átteszi a bal kezébe !

Most 15 hós és szerintem ez már nem változik

2013. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az én lányom is bal kézzel nyúlt inkább a tárgyakért, sőt, mikor tanul kanállal enni, akkor is mindig a bal kezébe fogta kezdetben, hetekig, és ügyesen is evett vele. Aztán elkezdett a jobb kezével is, meg rajzolni is azzal kezdett el, és onnantól a jobb kezét használja... Szóval még 15-16 hónaposan is bal kezesre tippeltem volna, de mostmár kiderült, hogy jobbkezes...20 hónapos jelenleg!

Úgyhogy ez szerintem nem jelent semmit

2013. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 4 eves korig kell, hogy kialakuljon teljesen. Addig pedig mind a ket kezet hasznalja. Ez meg nem jelent semmit egy ilyen pici babanal.

Egy pedagogus!

2013. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!