Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek, segitenétek? Mi lehet ez?

Kérlek, segitenétek? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap estére a fiam mellkasa,hasa és háta ilyen lett.Reggelre már 1 kicsi lett az arcán is.Viszket neki.

Előtte pár nappal intenziven fogzott,lázas volt 2 napig,de az már elmúlt.Nem tudom van-e összefüggés.

Allergia vagy mi lehet ez?:(

[link]


2013. dec. 10. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én első körben ételallergiára gondolnék, vagy arra, hogy allergiás a mosószerre. Gondold végig, hogy váltottál-e mosószert, öblítőt, érintekezett-e a ruhája vmivel, ami irritálhatja.

Kapott-e az elmúlt egy napban vmi olyat enni/inni, ami új.


Ezután pedig azonnal vidd el gyerekorvoshoz még ma. Ha allergia, akkor súlyosbodhat is. Kezelni kell.


Én nem hallottam még olyanról, hogy fogzás okozna kiütéseket.

2013. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Öblitőt váltottam kb.1 hete és tegnap kapott először csokis nápolyit.Mást semmi újat nem kapott,nem érintkezett.

Lehet,hogy akkor az öblitő?

Elviszem orvoshoz mindenképpen,de csak holnapra kaptunk időpontot :(

2013. dec. 10. 11:09
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Az öblítő lehet. Nálunk is kábé ilyen kiütéseket okozott a lányomon, igaz, az mosószer volt.
2013. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, lehet a nápolyi is a ludas, de az öblítőd is. Mikor érintkezett az új öblítővel kimosott ruhával először?

Úgy tudom, van úgy, hogy nem azonnal jelentkezik az allergia, hanem ha telítődött a szervezet az allergénnel. Szóval tényleg bármi lehet.. Nézd meg mit tartalmazhat a csokis nápolyi, ami új összetevő. Hívd fel az orvost mielőbb, hogy ezek a tünetek, mi a teendőd.

2013. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megnézem a nápolyit.Felhivtam reggel,de nem tud fogadni ma csak holnap reggel :( Semmi mást nem mondott,mivel eleve nincs láza.
2013. dec. 10. 11:29
 6/15 A kérdező kommentje:
Ami új az a kakaó és mogyoró származék a nápolyiban:(
2013. dec. 10. 11:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Ilyen volt nekünk is.

Ez lázkiütés.

Pár nap és elmúlik, fenistil cseppet adj neki

2013. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Sok buta anyuka írja itt a hülyeséget.

Most komolyan,ha nem tudjátok biztosra,miért írtok ide??

Ez a 3 napos láz.Egy ártalmatlan vírusok által okozott betegség.Általában 2-3 napig van láza a gyermeknek,majd a láz elmúlás utáni napokban pici apró kiütések borítják el a testét.A gyermekek 90%-a átesik ezen.

Nyugi semmi baja sincs.Elmúlik magától,nem okoz nagy panaszt.

Olvass kicsit utána a GOOGLE-n.

Egy eü.-s anyuka

2013. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Ez a lázas betegség utáni állapot, és teljesen normális dolog. Nem kiütés!!!
2013. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 napos láz a neve a betegségnek, el fog múlni, nézz utána.
2013. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!