Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek, segitenétek? Mi lehet ez?

Kérlek, segitenétek? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap estére a fiam mellkasa,hasa és háta ilyen lett.Reggelre már 1 kicsi lett az arcán is.Viszket neki.

Előtte pár nappal intenziven fogzott,lázas volt 2 napig,de az már elmúlt.Nem tudom van-e összefüggés.

Allergia vagy mi lehet ez?:(

[link]


2013. dec. 10. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Már ne is haragudj kedves 8. válaszoló, de milyen jogon oktatsz ki ilyen stílusban bárkit is és butázol le, amiért segíteni próbál a kérdező anyukának? A te diagnózisod ennyi infó alapján nyilván 100 %-ig biztos, véletlenül sem lehet semmi más, ami ilyet okozhat, ugye? :D


A másik pedig (még ha igazad is van), akkor sem érdemes itt levezetned a feszkót, mert bármelyik topicban találhatsz (gondolom találsz is) valakit, akibe beleköthetsz, csak nincs értelme..


1. voltam

2013. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Az én diagnózisom 100%ig biztos.Tudod aki jártas a szakmában és évek óta ezt csinálja, ebben dolgozik,az ennyi infó alapján is tud biztosat mondani!!

És nem értem meg,hogy aki nem tudja hogy mik ezek a kiütések,az miért okoskodik és ír butaságokat a kérdezőnek.

Ha nem tudod biztosra,akkor minek írsz ide??

2013. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is egyből a 3 napos lázat említeném. Nálunk is volt, elmúlt magától a kiütés, bár a fiamnak nem viszketett.

A mogyórószármazék is gyanús lehet, mindenképp elvinném orvoshoz.

2013. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Remélem a szakmádban is (amiben természetesen profi vagy) ilyen arrogáns módon dolgozol.

Sajnállak, komolyan.

Nem tudom, sikerült-e észrevenned, de ez nem egy orvosi oldal. Ne vedd zokon, ha nem csak egészségügyi dolgozók válaszolnak.

Ne fáraszd magadat a válasszal.

A kérdezőtől viszont elnézést kérek az offért.

2013. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ilyen volt a gyerkőc 3 napos láz után. Két nap alatt eltűnt.
2013. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!