Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem arra tanítja a...

A férjem arra tanítja a fiúnkat hogy engem megüssön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem szerint marha jó poén az hogy mutatja a 15 hónaposunknak hogy "gyere, üsd meg anyát". És rám csap. Persze a fiam jön és rám csap egyet, aztán együtt nevetnek rajta. Ma is ez történt és most először rácsaptam egyet a fiam kezére. Nem hiszem hogy ez a jó megoldás de a férjem egyszerűen képtelen felfogni hogy ez mennyire nem jó. Mondtam neki már szépen, csúnyán, nem hallgat rám. Mit tegyek hogy megértse hogy ez rossz dolog?
2013. dec. 11. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A fiamnak is mániája a csapkodás, hajhúzás, harapás, stb. Igaz neki nem apa tanítja, hanem magától csinálja. Ilyenkor megfogom a kezét és mondom, hogy csak simizni, hejtézni szabad, közben simogatom is a kis kezével a fejem, kezem (amit épp "bántott"). Ezt minden alkalommal eljátszottuk, és hamar meg is tanulta, hogy csak hejtézni szabad. Mikor már támadni készült, akkor mondtam, hogy csak hejte, és nem is csapott ránk.

A férjeddel meg meg kell beszélni, hogy nem tanítjuk ilyenekre a gyereket, még játékból sem.

2013. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a férjedre csapnék rá kettőt, ha ennyi esze van. És még a gyereket csapkodod, mert nem érti meg?
2013. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezek a nagyokos apukák mit szólnának, ha őket vágnák jól pofán... Akkor már nem lenne olyan vicces, meg cukimuki... Komolyan nem is értem miért csodálkozom, hogy manapság ilyen mértékű az agresszió, ha már a BABÁKAT arra tanítják a saját szüleik, hogy üssék az anyjukat....
2013. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kicsit off... de mi a fene az a hejte, eletemben nem hallottam meg :)
2013. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
éN AZT NEM ÉRTEM MIÉRT A GYEREKRE CSAPSZ??FÉRJNEK DURR EGY SALLER
2013. dec. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsd meg arra, hogy csapja herén a férjedet. Szerintem onnantól neki se lesz vicces.
2013. dec. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Láttam már 5 évest, aki hintázás közben hasba rúgta az anyját. Hát, marha vicces volt :( Férjeddel beszélj, amikor a gyerek nincs ott, magyarázd el neki akár 1000x is, hogy mekkora hülyeség, amire tanítja a gyereket. Most lehet, hogy neki cuki, de pár év múlva meg kapkodhatja a fejét. Vagy majd az oviban is legálisan püföli a többieket?
2013. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Mint írtam most először legyintettem meg a kezét. Kíváncsi voltam hogy vajon erre mit reagál a férjem. Azt is leírtam hogy szerintem sem ez a jó megoldás. Tudom hogy ezzel adtam a szrnak egy pofon és pont ezért írtam ki a kérdést mert nem szeretném többet megütni. De köszönöm az ítélkezést.


Egyébként pedig minden áldott este fürdés után azzal játszunk a pelenkázón hogy ha oda hajolok hozzá, akkor simizze az arcom. Ilyenkor mutatom is neki, de ha elengedem a kezét, megint "felpofoz". És ez mer már egy hónapja. Arról nem is beszélve hogy tök ellentétesen neveljük ezzel és persze mit fog választani, kinek fogad szót? Az apjának mert mekkora poén megüti a másikat.

2013. dec. 12. 08:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Az én párom azzal szórakoztatta a 14 hónapos fiúnkat,hogy hagyta magát ütni/fejelni. Én határozottan elmondtam neki,hogy ha ő hagyja,akkor a gyerek ezt úgy veszi,hogy mást is szabad,pl.engem,én viszont nem engedem,mert ez elfajulhat később. Hamar megértette,hogy ha valamit nem engedek neki,akkor azt ő sem engedheti,mert másként nem fogja érteni a gyerek,hogy apát miért szabad és anyát miért nem. Meg kell tanítani viselkedni,ebben a párodnak partnernek kéne lenni,nem pedig "ellenségnek".
2013. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ezt a férjeddel kell kettesben lemeccselni, hogy miért nem értesz az ötletével egyet. Ha nem érti meg, akkor észérveket felsorolni. Egy felnőtt embernek ezt át kellene tudni gondolnia.
2013. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!