Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem arra tanítja a...

A férjem arra tanítja a fiúnkat hogy engem megüssön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem szerint marha jó poén az hogy mutatja a 15 hónaposunknak hogy "gyere, üsd meg anyát". És rám csap. Persze a fiam jön és rám csap egyet, aztán együtt nevetnek rajta. Ma is ez történt és most először rácsaptam egyet a fiam kezére. Nem hiszem hogy ez a jó megoldás de a férjem egyszerűen képtelen felfogni hogy ez mennyire nem jó. Mondtam neki már szépen, csúnyán, nem hallgat rám. Mit tegyek hogy megértse hogy ez rossz dolog?
2013. dec. 11. 18:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

8-as vagyok... csak megerősítésképp írtam, hogy nem jó megoldás a kézre csapás, nem tudom hol láttál a válaszomban ítélkezést... Persze akik 1 db információ alapján lehülyézték a férjed, arra nem írsz semmit, pedig ők tényleg ítélkeztek. na mindegy...


de azért megpróbálok még egyszer segíteni...Szóval valahogy így: "lehet hogy neked van igazad, és én reagálom túl a verekedést, de találjunk ki valami más szórakozást ehelyett mert én akkor is aggódom...)

2013. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

14-esnek: hejte: akkor mondjuk, ha megsimogat valamit, pl. hejte cica, hejte kutya. Nálunk ezt szokás mondani. Én spec. a "tutyi"-t nem ismerem, felénk nem divat ezt használni (de ettől függetlenül tudom, hogy cipőcske szerű).

Bocsi az OFF-ért!

2013. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Köszi :) nem tudtam, sose jöttem volna rá :) a tutyit sem hallottam még sohasem.Lehet azért mert pösti vagyok :)

Kérdésedre válaszolva, én sem engedném a férjemnek, én ütném le őt minden alkalommal, amíg meg nem érti!Nem hülyézem le ismeretlenül de egyszerűen elképesztő hogy nem érti meg miért nem játék ez!

Nagyon sok kisfiúval játssza ezt az apja és belőlük lesznek a kezelhetetlen, verekedős gyerekek.

Nekem is kisfiam van,15 hónapos tündér, nem csíp, nem rúg, nem harap, nem üt,szelíd és kedves, puszit ad és simogat, semmi agresszivitás nincs benne szeretném hogy ez így is maradjon.Nálunk anyós tanítaná baromságokra,de nem bízom soha rá,nincs vele soha egyedül,ő is adott már a kezébe fakanalat hogy ütlegelje vele a játékbabákat rögtön kivettem a kezéből.

2013. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!