Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoptassam meg a babámat?

Hogyan szoptassam meg a babámat?

Figyelt kérdés
Holnap négy hónapos fiammal orvosi vizsgálatra kell mennem a szomszéd városba. Órákat kell várnunk mire sorra kerül és utána a buszra is. Hogyan etessem meg ilyen körülmények között?
2013. dec. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

WC-ben, olyan helyen ahol senki sem jár. Etetheted üvegből is.

Fejhetsz is.

Fel kell találnod magad.

2013. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nehogy már egy büdös budiban szoptassam meg a gyereket!
2013. dec. 11. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél fel olyan pulcsit, kardigánt, felsőt, amiben könnyen ki tudod szabadítani magad. Jó nagy textilpelus, vagy pasmina, sál, kendő, és letakarod magad.

Fejhetsz, és akkor az első etetést üvegből megoldhatod, de sokáig valóban nem lehet ott tárolgatni a tejet.

Az sem mindegy, hová mész. Kérdezz rá, hogy van-e olyan helyiség (szabad orvosi, nővéri szoba, öltöző), ahová el tudnál vonulni.


(Nem rosszindulatból kérdezem, de hová viszed a kicsit, ahol órákat kell várnod, hogy vizsgálják? Kisbabáknál elég szorosan szokták venni az időpontokat.)


Sajnos, ez magyar sajátosság, hogy orvosi központokban, kórházakban sincs egy nyomorult helyiség, ahová a kismama elvonulhatna szopiztatni, pelenkázni...:(

2013. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na igen wc be pfujj..

Én ilyen helyzetbe,olyan polót vettem fel ami laza könnyen alá tudtam bújtatni babámat váró utolsó székén vagy sarokba vittem a széket és ott ciciztettem.


5gyermekes anyuka.

2013. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én hidegebb időben poncsó alá bújtattam, cici ki, és kész :)
2013. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szoptatok nyilvánosan, akkor sem, ha takargatom magam. Fejek előre üvegbe és visszük magunkkal. Egyéni kérdés, kinek-mi fér bele, én nem tudom ezt csinálni.
2013. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első gyereknél még én sem szoptattam nyilvánosan, a másodiknál már a kényszer nagyobb úr, mint az én kényelmem. Én textilpelust vittem, letakartam a mellem meg a babát (persze nem a fejét teljesen, ne fulladjon meg), csak az tudta hogy mit csinálunk, aki nagyon figyelt. A gyerekkórházakban szokott lenni szoptatós szoba. Rá kell kérdezni portán, asszisztensnőnél, orvosnál, biztosan tudnak segíteni, esetleg egy kis szobát átadnak addig. Wc-be biztosan nem mennék.
2013. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!