Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért történik ez? Kedves...

Miért történik ez? Kedves gyakorikérdések.hu oldal látogatók!

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve látogatom ezt az oldalt és sajnos nagyon elszomorít az, amit az utóbbi időben tapasztaltam. Elképesztő, hogy mennyi rosszindulatú, kárörvendő válasz érkezik, az esetlegesen kétségbeesett anyukák, apukák kérdéseire. Szerintem segítenünk kellene egymásnak és biztató válaszokat adni, nem a másikat bántani. Azt hiszem ezen gondolkozzunk el...
2009. nov. 24. 20:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted" Sokszor inkább nem merem.

Ja, és az is rosszul esik, amikor senki nem válaszol a kérdésemre, pedig nagyon várom.

2009. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 éve megkérdeztem ezt én is. jött is 1 kedves válasz: mit sírok? ha nem tetszik el lehet innen takarodni... no comment. ez van sajna... ilyenek az emberek.
2009. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan két éve olvasom az oldalt, de hihetetlen, hogy mennyit romlott a minősége. Lassan már nem lehet olyan kérdést olvasni, ahol ne lenne vita. Igazából a vitával nem is lenne baj.. normális keretek között. De itt néha olyat olvasok állítólagos kisgyerekes anyukáktól, hogy a hajam égnek a fülem meg ketté áll. Nem tudom, hogy a gyereknek is ilyan stílust tanítanak-e otthon, vagy itt élik ki a harci kedvüket.
2009. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is tettem már fel itt kérdést és sajnos sokszor annyira rosszul esett a bunkó válasz! Azóta inkább nem kérdezek, csak válaszolni és segíteni próbálok másoknak.
2009. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez sajnálatos, de néha olyan kérdések jönnek, hogy a hajam tépem. Nem mindenki tud az ilyenekre ezredszerre is vigyorogva válaszolni. Amikor két kérdéssel arrébb ugyanazt kérdezték.... Meg hát igen, feltesznek egy kérdést, és aztán azt várják, hogy mindneki igazat ad nekik. És ha nem ilyen válasz jön, akkor... Na és persze van amikor jön egy bunkó és leszól egy teljesen normális kérdést és válaszólót, de ilyet én nem olyan sokszor látok, mint provokáló meg buta kérdéseket. De ezeket a bunkókat én is elítélem, de inkább el sem olvasom őket és nem bosszankodok így...
2009. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez az internet átka, hoyg bárki használhatja...így bárki irogathat választ is.

Először én is nagyon magamra vettem a gonosz válaszokat,mostmár megszoktam.Nem is reagálok rá.

Egyszer írtam csak vissza, mert tényleg nagyon bosszantott,hogy a válaszadó a kérdésem alapján elkezdett jellemezni engem, kis csitrinek nevezett tpjáshéjjel a fenekemen. Pedig ha tudn az illető milyen távol állok ettől.


Fel a fejjel,nyilván aki értelmes válaszokat ír, és normél hangnemben ír azt úgyis ki tudod/tudjuk szűrni...a többit meg figyelmen kívül kell hagyni.

2009. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

22:35-ös válaszolónak elfelejtettem írni: (előző vagyok),hogy a sokadjára feltett kérdést sem muszáj sem elolvasni válaszolni meg aztán főleg nem kell rá, ha csak bunkón tud valaki, mert már unja az olyan kérédést.

A válaszadás is önkéntes,nem csak a kérdésfeltevés. Ha valaki látja hoyg volt már hasonló kérdés de méis felteszi ugyanazt az az ő gondja. Akinek van türelme válaszol, akit idegesít a kérdés az ne válaszoljon,ugorja át, van még annyi kérdés, azok közül válogathat.


A provokáló kérdéseket azonban én is utálom. De ezt pont azok teszik fel akik imádják a vitát, tehát a csúnyán,bunkón vitatkozók táborába tartozik valószínűleg ő maga is...

2009. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én jó 1,5 éve olvasgatom a kérdéseket/ válaszokat. Nekem nagyon sokat segítettetek eddig. Én még nem tettem fel kérdést, inkább csak böngészgetek. Válaszolni is olyankor szoktam nagy ritkán, ha a kérdező a személyes tapasztalatokra kíváncsi.

Velem az utcán sétálva is előfordul, hogy válaszolnak (mit és hogyan kellene a babával csinálni), pedig nem is kérdeztem. semmit...

Fel a fejjel és csak pozitívan!

2009. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Sokféle ember megfordul itt,különböző mentalitással,gondolatokkal,tapasztalatokkal és mindenki a sajátját tartja a legjobbnak.Ebből a különbözőségből pedig mindig vita kerekedik,sajnos.

Gondoljatok csak bele....!Na igen,nem jár együtt feltétlenül intelligencia azzal,hogy édesanya/édesapa titulussal rendelkezik az illető.

Mindenkinek akadnak negatív "élményei" ,de biztosan nem változik meg a helyzet. :( Részemről sosem bántottam meg senkit,ha pedig mégis felbosszantottam magam,nagy levegőőőő és kikapcsolom a gépet.

2009. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
"Hát ez sajnálatos, de néha olyan kérdések jönnek, hogy a hajam tépem. Nem mindenki tud az ilyenekre ezredszerre is vigyorogva válaszolni." Idézet az egyik válaszadótól. Akkor ne válaszoljon sehogy. Ne bántsa senki szemét az, hogy valaki ezredszerre is feltesz egy kérdést. Szíve joga, nem tiltja a szabályzat. ha nem tud rá rendesen válaszolni, akkor ne válaszoljon sehogy. Ez nem mentség.
2009. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!