Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért történik ez? Kedves...

Miért történik ez? Kedves gyakorikérdések.hu oldal látogatók!

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve látogatom ezt az oldalt és sajnos nagyon elszomorít az, amit az utóbbi időben tapasztaltam. Elképesztő, hogy mennyi rosszindulatú, kárörvendő válasz érkezik, az esetlegesen kétségbeesett anyukák, apukák kérdéseire. Szerintem segítenünk kellene egymásnak és biztató válaszokat adni, nem a másikat bántani. Azt hiszem ezen gondolkozzunk el...
2009. nov. 24. 20:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

De tiltja. Oda van írva olvasd el: "Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha töröltük az előző kérdésed, olvasd át alaposan a fent leírtakat, mert az okokat közte találod."

És nem elsősorban az ismételt kérdésekkel volt a bajom, hanem a provokatív, felesleges és hasonló kérdésekkel. Pl amikor megkérdezik a kutyás témakörben (mert ott is megy az anyázás), hogy ha kemény kutyát akarok, jó lesz-e ha hívok valakit aki jól megveri? És hát engem pl érdekelnek a kutyák és ezt nem fogom szó nélkül hagyni! Na gondolj ilyesmikre ebben a témakörben is... Gondolom mások meg nagyon szívükön viselik a babákat, hát nem hagyják szó nélkül ha pl valaki megkérdezi, hogy készítse a pörköltet a 2 hónapos gyereknek, vagy hagyja-e sírni az 1 hetes babát hogy átaludja az éjszakát... Elsősorban ilyesmikre gondoltam. Ennek egy része provokatív, de sajnos van aki ennyire h*lye, hogy teljesen őszintén kérdez ilyeneket...

2009. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem ezt írtad az előbb, hogy a provokatív kérdésekkel van elsősorban a bajod. Azt írtad, hogy azokkal a kérdésekkel, amit ezredszerre tesznek fel. Engem nem érdekel például, hogy valaki feltette-e már előttem tízezerszer, hogy hogyan kell locsolni a muskátlit, mert úgyis új kérdést fogok feltenni ez ügyben. Akinek nem tetszik, nem olvassa. Ennyi.
2009. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!