Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig cumizott a babátok?...

Meddig cumizott a babátok? (persze akié cumizott)

Figyelt kérdés
Mikortól ciki,ha a baba szájában cumi van?13hónapos a fiam.pár hónapja olyan szépen el volt nélküle,de mióta kijöttek(1évesen) az első fogai újra rászokott a mam-masszírozós cumira.
2009. nov. 24. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
5-5,5 éves koráig!
2009. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, mikortól ciki. Viszont a kisfiam pont fordítva csinálta, amikor 8 hónaposan kijöttek az első fogai, elhagyta a cumit, azóta (16 hónapos) sem kell neki.
2009. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az én kisfiam a kétéves szülinapja előtt kb. 2 héttel eldobta, azóta nem kell neki

ha kérdezem hol a cumi, csak legyint és azt mondja elvitte a cica (hogy ezt hol hallhatta, fogalmunk sincs)

2009. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4 hós kora óta egyáltalán nem fogadja el a cumit,nem is adjuk már neki.

Amikor először elkezdte elutasítani azt hittük hóbort...vagy hasonló, és néha ha nagyon nyűgös hisztis volt megpróbáltuk neki odaadni,hátha megnyugtatja,de vagy elfogadta és tíz másodperc után kiköpte, vagypedig el sem fogadta-elfordította a fejét és fintorgott.

Azóta nem cumizik, most 6,5 hós.

2009. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 hónapos volt, mikor én elvettem fokozatosan tőle. Éjjel többször ébredt fel csak azért, hogy elkérje a cumit, amit én elalvás után kivettem az ágyból.

Az én rémálmom az volt, hogy cumival a szájában rohangál a fiam.

7,5 hós baba anyukája

2009. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! a kisfiam most lesz 14 hónapos és jobban ragaszkodik a cumihoz, mint valaha. most jönnek a hátsó fogai...

hogy mikortól ciki, nem érdekel, ha a babámnak ez kell. de tény, hogy számtalanszor szólnak be ismerősök és idegenek, hogy egy ekkora gyereknek nem való már cumi, fuj, köpd ki stb.

otthon főleg este kerül elő, de sétálni elvisszük, mert a fiam mindent megkóstolna egyébként amit talál! szó szerint mindent...

2009. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Auz én lányom 2,5 éves és azt hiszem kijelenthetem, hogy 3 napja minden gond nélkül magától leszokott a cumizásról. Mondjuk nappal sose lógott a szájába, csak alváshoz kérte eddig. 3 napja mikor már többször kijött este, hogy nem tud aludni és megkérdeztem, hogy miért nem kapja be a cumit( gondoltam mindegy már nekem, csak engem hagyjon aludni), akkor azt mondta, hogy "most inkább nem kéri". A végén elaludt anélkül. Persze még nem kiabálom el, mert nemsokára születik a kistesó, szóval lehet szükség lesz még a cumira. Erőszakkal nem akartam elvenni tőle.
2009. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

azt én sem szeretném,ha cumival rohangálna a fiam,de most még ha kell neki,adom.pl elalszik,kiköpi és van hogy reggelig nem keresi,viszont van,hogy felébred rá,hogy nincs.

napközben is néha nagyon jól el van,főleg ha ehet közben.Ő is az a mindig mindent rágok :-)

2009. nov. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!