Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek túl öltöztetem a...

Szerintetek túl öltöztetem a babámat és azért sír?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt adtam rá....

pelenka

rövidújjú bady

1 pár vastag zokni

vastag harisnya nadrág

1 vékony blúz

1 rugdalozó

1 vastag bunda csak textil mamusz cipő

1 vastag polár kabát

1 vastag polár nadrág

1 tollpihés csekis anyagú babakocsi zsák

1 szőrös pléddel betakarva

1 babakocsi védő vastag ami fel fogja a hideg szelet.



2013. dec. 16. 13:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem bántásból, Én is voltam kezdő anyuka. Sőőőt! Téli születésű gyerekem van.

De normális vagy? Minek ennyi réteg rá? Miközben öltözteted neked nem tűnik fel, hogy ez milyen sok ruha? Kap egyáltalán levegőt ennyi göncbe????


Bocs, de határtalan némelyik anyuka butasága....


Lehet lepontozni!

2013. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

A fiam másfél hónapos, mi így megyünk sétálni:

body, rugi, overál, sapi

Berakom a mózesbe, meg egy takaró.

Nem szokott melege lenni, vagy fázni.

2013. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez, ez iszonyat sok ruha. Még -15-ben sem kéne rá ennyi minden.

Mi ma nem sétáltunk, csak a kicsit raktam ki a lépcsőházba nyitott ablakhoz. Ezek voltak rajta: hosszú ujjú body, plüss rugdalozó, téli bundazsák, vastag sapi. Meleg takarót tettem rá, és a babakocsi szélvédőjét becipzároztam.

2013. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túl sok réteg. Nem csak meleg, de kényelmetlen is lehet a babádnak. A 8 hetes lányomat én így szoktam öltöztetni, ha kiviszem. Pelus, hosszú ujjú pamut body, pamut zokni, plüss hosszú ujjú rugdalózó, jó meleg füles polár sapka, szőrös meleg bundazsák. A babakocsi aljába is teszek egy meleg takarót és be is takarom egy jó meleg takaróval, ráteszem a babakocsihoz tartozó zsákot.
2013. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Hú én valahol a közepén elakadtam és már melegem van :)

Nem kell ennyire túlöltöztetni ő is élőlény :)

Nem tudom mennyire pici a baba, gondolom újszülött, na őket ugyanúgy nem szabad.

Öltöztesd kb úgy ahogy te vagy, persze overáll legyen rajta. És azért egy takaró is legyen rajta. És ha bementek valahova akkor légyszi bontsd ki belőle valamennyire.

Biztos nem kamutopic :) Ne haragudj, de ez rengeteg ruha.

2013. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok :) elég lenne a fele, a rövidújjút szerintem hagyd el,felesleges.a zoknit is. Ezekben nagyon mozogni sem tud szegény.

Ha még pici pár hós, akkor szerintem egy hosszú ujjú body,egy harisnya egy hosszú tipegő, esetleg egy vékonyabb blúz, és így mehet rá az overál, és egy takaró. meg a sapi kesztyű.

Az én 19 hósom így megy: pelus, 2.3 blúz (vastagságtól függően)

harisnya, egy nadrág (ha vékony harisnya akkor esetleg 1 zokni)

csizma, kabát, sapka sál kesztyű, és így még menni is tud benne rendesen :)


Az sem jó, ha túl van öltöztetve, mert kimelegszik, és véletlen egy kis hűvösebbet vagy szelet kap, könnyen megdázik ill. tüdőgyulladást kap.

2013. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez rengeteg ruha...szegény hát jó hogy ordít!
2013. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Húú ez nagyon nagyon sok. Nem csak melege lehet benne hanem iszonyat kényelmetlen is szegénykének.Biztos, hogy ezért sír. Én mindig úgy öltöztetem a 11 hónaposomat, hogy egy réteggel több legyen rajta mint rajtam és nem náthás, nincs melege. Ja és ha bemegyünk boltba akkor valamennyire kibontom mert megizzad.
2013. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
rövid újú bady, rugdalózó, overál,tollas bundazsák , takaró, babakocsi védő? Ez így már jobb lesz?
2013. dec. 16. 15:32
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
sztem még a tollas bundazsákot is felejtsd el..
2013. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!