Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek túl öltöztetem a...

Szerintetek túl öltöztetem a babámat és azért sír?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt adtam rá....

pelenka

rövidújjú bady

1 pár vastag zokni

vastag harisnya nadrág

1 vékony blúz

1 rugdalozó

1 vastag bunda csak textil mamusz cipő

1 vastag polár kabát

1 vastag polár nadrág

1 tollpihés csekis anyagú babakocsi zsák

1 szőrös pléddel betakarva

1 babakocsi védő vastag ami fel fogja a hideg szelet.



2013. dec. 16. 13:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

Létcci ne legyél ennyire aggódó anyuka.

Az enyém az volt és még 6-7 évesen is így öltöztetett(télen nyáron)

Nekem meg mindig melegem volt meg izzadtam és még én voltam a rossz ha nem akartam sok réteg ruhát felvenni....

16/l

2013. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
*lécci
2013. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

1 vastag polár kabát

1 vastag polár nadrág Ezt holnap hagyd ki és akkor nem fog sírni.

2013. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Tegnap este amikor elmentünk sétálni már csak próba képp én adtam rá egy rövid újjú badyit és egy pár zoknit és egy rugdalózót 1 vastagabb overált toll zsákot és takarót, kocsi takarót.

De már akkor elkezdett sírni amikor a sapkát ráadtam az overál után még be se tettem a kocsiba már órdított.

Kapott a mamától mikulásra egy nagyon szép gyapjú szerű vastagságú vastag sapkát, lehet azt nem tűri?

2013. dec. 17. 08:00
 25/32 anonim ***** válasza:
A gyapjú lehet az oka, sokan nem bírják (én sem). Próbáld meg másik sapkával, hátha jobb lesz.
2013. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
mekkora a babád? Nagyon sok kicsi egyszerűen nem szereti az öltöztetést sem, ezért is sírnak.
2013. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Karácsonykor lesz 3 hónapos a babám.

Már akkor ordít a babám amikor a sapit az overált ráadom és majd csak utána teszem be a babakocsiba, ki szoktam tolni az udvarra és ott igazítom be a kocsiba de még 5 percig sír ringatás mellett és utána el is alszik.

De út közben szokott nyüszögni.

2013. dec. 17. 09:54
 28/32 anonim ***** válasza:
Én mostmár arra gondolok hogy még mindig vastag a ruha amikben van így szerintem kényelmetlen neki! Próbáld meg egy kicsit vékonyabb kabátba! ja, és egy sima megkötős téli sapi is jó lesz. kocsiba úgysem fúj be a szél.
2013. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Jók a ruhák méretei?

Nem lehet, hogy most már azért sír, mert kicsik a ruhák, kényelmetlenek?

Amúgy lehet azért sír mert macera az öltözködés és unja, adj a kezébe valamit nézegetni.

2013. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
amibe tegnap öltöztetted 24. hozzászólásod, az tök jó!!! De nem kell ennyi takaró, overállra én max 1 takarót tettem, te meg ha jól látom 3-mat, nem kell annyi. Válassz egy vastagabb takarót és azt tedd az overállra ennyi.
2013. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!