Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan aki nem...

Van köztetek olyan aki nem tartja szépnek/aranyosnak a gyerekét? És szereti a gyereket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 21:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok.

Őrülök hogy megosztottátok velem/velünk a gondolataitokat!

Továbbra is várom a válaszokat!

2013. dec. 17. 23:06
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jellemző, hogy akit szeretünk , azt szépnek látjuk. Én pedagógus vagyok, és itthon mindig áradozok, hogy milyen gyönyörűek a gyerekek az osztályomban. Aztán mikor a férjem meglátja őket egyáltalán nem ért velem egyet. Persze mert nem ismert, szereti őket úgy , mint én.


Saját házam tájáról. A kicsi lányom lassan két éves, én születésekor is gyönyörűnek láttam, azóta sem változott a véleményem....de a fülei...merőlegesen elállnak a fejétől, ez okoz némi disszonanciát. De fület leszorító fejpántban, sapiban nincsen nála szebb.

2013. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

A nagyobb amikor megszületett, olyan volt mint egy ronda szőrös kis manó. Viszont nagyon szép lány lett, a barátnőm már be is vallotta, hogy a kórházban nézegette, hogy uramisten.... :-)

A kicsi meg sokáig olyan volt, mint a nagydarab dagadt kopasz pasik. Úgy 1 éves kora után kezdett kikupálódni, most már többen kérdezték, hogy miért nem viszem fotóztatni, úgyhogy már nem csak én látom szépnek. :-)

2013. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Először is leírom, hogy 3 lányom van, nekem mindegyik gyönyörű, és imádom őket.

Viszont reálisan nézve... A legidősebb gyönyörű. Nagy fekete szemek, hosszú szempillák, gesztenyebarna göndör haj, kreol bőr. Alkatra hosszú lábú, formás. Összességében olyan, mint egy játék baba. Ez nem az én véleményem, többnyire mások is ilyennek látják. Nagyon kedves természete van.

A középső olyan, mintha egy Walt Disney tündérmeséből csöppent volna ide, a szó legszorosabb értelmében. Ami lássuk be, a filmvásznon jól mutat, de élőben kicsit fura.

Az arca teljesen tündérszerű. Hatalmas zöldesbarna szemek, elképesztő hosszú szempillákkal, dús, csókos ajkak, pici orr. Mindez egy pici arcon. Picit elálló nagy fülek. Egyenes, vékony szálú haj. Elképesztő hosszú karok, és lábak, pici test, nagy lábfej. Nagyon vékony. Egyszóval, olyan manószerű, pláne, ha mosolyog. Most 2 éves, kíváncsi vagyok, milyen lesz felnőttnek. Korából adódóan most még hisztérika is, de vannak jó pillanatai. Egyébként inkább vicces gyerek, nem igazán kedves, és mindig kész egy kis csibészségre.

A legkisebb 7 hónapos, nagyon hasonlít a legidősebb nővérére, csak fehér bőrű, és zöldeskék szemű. Őt még nem tudom, milyen lesz, egyenlőre szép, formás, kedves, bújós.

2013. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 hónapos és ha bár gyönyörü kicsit fiús arca van inkább, mondjuk egyre jobban kezd lányosodni, de rózsaszín ruhái ellenére mindenki fiúnak nézi, és szerintem is kicsit fiúsabb főleg még mikor megszületett :D de nekem természetesen ő a leggyönyörűbb :)
2013. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!