Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukival kapcsolatban SOS?

Kukival kapcsolatban SOS?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz egy éve, nekem azt mondta az orvos, hogy egy éves koráig ne is bántsam a kukiját. Most voltunk tanácsadáson védőnőnél. Felhúzta neki,hogy megnézze és elkezdett vérezni. Azt mondta , hogy volt rajta egy vékony hártya és azért, cseppentett rá betadine oldatot és mondta, hogy vegyek betadine kenőcsöt és azzal kenegessem neki naponta 2-3-szor. De én alig merem felhúzni neki mert szerintem rettenet csúnyán néz ki és sír is amikor hozzányúlok. Most mit csináljak?!!!!
2013. dec. 18. 15:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyszer már nézte neki múlt hónapban de akkor mondtam, hogy nem szoktam bántani és csak annyira húzta fel amennyire a bőr engedte, nem is volt gond vele és azt mondta, hogy egy kicsit össze van szűkülve de nem vészes. Ezért nem is jutott eszembe, hogy most ennyire fel fogja húzni. Az megnyugtató számomra, hogy pisilésnél nem sír, és nem nyúlkál oda, vízben amikor húztam neki nem sírt, nincs gondja jó kedvű. Csak akkor sír ha kenni próbálom. A védőnővel eddig nem volt semmi gondom, sajnos az orvosunkat nem szeretem . Na az egy durva nő, csak akkor megyek megmutatni neki ha nagyon nem alakul hétfőig mert félek, hogy ő aztán adna szegénykémnek még rendesen. Próbálkoztam már egyszer orvos váltással de a másik nem vett át és itt nincs más:-(
2013. dec. 19. 07:40
 12/12 anonim ***** válasza:
mindent elmodtak már korábban, viszont 2 dolgot jegyeznék meg. A védőnő nem orvos, köze nem lenne a gyerekek fütyköséhez. A másik: nekünk gyereksebész föorvos mondta, hogy ha jót akarunk, nem húzogatjuk 3 éves koráig, mert az összes ilyet ők műtik, ami nem jól sül el. Ha nem oldódik meg, adnak krémet. Ha azzal sem megy, megcsinálják ők a leválasztást. És azért csak jobban értenek már hozzá, hogy ezt hogyan kell csinálni, mint egy védőnő. Pelenkás gyereknél meg főleg nem kéne piszkálni, mert az egész napos meleg, nedves környezet frankó az újabb letapadásoknak, meg fertőzéseknek.
2013. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!