Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babától hogyan...

Hat hónapos babától hogyan lehet sütni-főzni az ünnepre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 15:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%
Én 10 vendéget várok, levessel, körettel, salátával együtt 11 félét főzök, és 4 féle sütit. 7 hónapos a lányom, szóval előző éjjel előkészülök, aztán másnap, mikor alszik, vagy elvan egyedül, akkor uzsgyi :)
2013. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
Attól hogy fél nappal előre megcsinálod amit lehet (pl panírozás, saláta) miután előző este elaludt a pici, még friss, sőt pl a salátának kell is ennyi hogy összeérjen. Akkor csak rövid munka marad 24-re.
2013. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Sütök bejglit és zserbót, sülthús, hurka, kolbász és halászlé lesz a menü.
2013. dec. 20. 16:30
 14/27 anonim ***** válasza:
18%

Ezen vagy fennakadva???

Ha jo beiglit sutsz mint mamam akkor azt meg szilveszterkor is esszuk mert puha es finom...

Hurka kolbi fel ora, halaszlet elotte keso ejjel felrakod takarekra amibol fozod es kora reggelig takarekon fozod aztan passzirozas es a halszeletek belsoseg krumplit belefozod...

Ez semmi extra...

Sot az en menumhoz kepest sehol nincs, ami unnepiesebb a beigli es a halaszle...

2013. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%

Hozzánk jönnek 23-24-25.-én is.

Kezd azokkal a kajákkal amik fölött nem kell állni és addig a kicsivel is tudsz foglalkozni, amikor elalszik, neki tudsz állni az időigényesebb ételekhez. :)

2013. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
33%
Mind időigényes kaja. Vagy gondolod, hogy a tésztát a jóisten kinyújtja beleteszi a tölteléket?
2013. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29%

14-en leszünk, hagymaleves, egèsz pulyka, hurka-kolbàsz,sült sajt ès 3 fèle süti.10 hònapos jàrò baba mellett.egy ideig elvan mellettem, aztàn ag apjàval aztàn a vendègekkel is eljàtszik.Aznap csinàlok mindent, fàt is diszitünk stb...

5-kor kelek ő 8-ig alszik 3 òra kincs lesz..:-) nem kell tùldramatizàlni a dolgokat...:-)

2013. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Hosszú alvások nálunk nincsenek, én szerintem az előkészítést a szobában csinálom, gyerek mellettem a szőnyegén, aztán a csípőmre kötöm kendőben, úgy látja, amit csinálok, elnézelődik.
2013. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
55%

16! Gondolom nekem irtal...

26 vagyok tehat nem ezer eve vagyok a tuzhely mellett de az en sorrendem zserbo teszta osszeallitasa be a hutobe aztan a bieglit bedagasztani kezzel felora geppel 10 perc! Es felre rakod pihenni 1 orara nekilatnek a zserbonak. Mire sutobe teszem a beigli teszta toltheto is! Azt ugyis ketszer kell kenni es a tepsiben is keleszted tehat bem nagy szam... Ha a beigli is kihult hurka a sutobe hogy meg meleg maradjon... A sutos reszet en reggel 6tol legkesobb 10ig meg is csinalnam... Tehat csak menetrend kell... Sokan ikrekkel vannak kis gyerekekkel! Na az a nehez! Vagy 2-3 evesen mikor mar oda kell figyelni hogy epp szaggatja-e a fat vagy mit csinal...

2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
3%
Sok okostojás állítom, hogy még főzni sem tudtok.
2013. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!