Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvárható egy 5-6 hónapos...

Elvárható egy 5-6 hónapos babától, hogy átadja az éjszakát?

Figyelt kérdés
A kislányom 5 hónapos,mikor éjjel ébred és kiveszem,alig eszik,szerintem nem az éhség miatt ébred.Megpróbálhatom már elhagyni az éjjeli szoptatást?Úgy értem,hogy adnék neki egy kis vizet,hátha szomjas,vagy elaludni magától egy kis idő után és lehet,hogy megszokná..
2013. máj. 4. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy látod jónak próbáld meg leszokatni az éjszakai evésről. Ha napközben eleget eszik éjjel nincs szüksége tejcsire.

A fiam magától elhagyta az éjszakai evést 3 hónaposan, csak akkor ébred ha jön a foga. 8 hónapos most.

2013. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nappal még mindig 2 óránként eszik,már most megduplázta a születési súlyát,sőt meg is haladta, így szerintem nem az éhség miatt ébred,hiszen nappal eszik rendesen.
2013. máj. 4. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Ő még nagyon picike, ha felébred fel kell hozzá kellni, megetetni vagy megitatni esetleg csak ringázni. Neked most ez a dolgod.
2013. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig megszoptatom és már gondolkodtam, hogy esetleg megpróbálni megitatni. De még nem próbáltam. szerintem egy próbát megér.
2013. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom,nem is az,hogy nem akarok hozzá felkelni,mert már tök természetes,nincs is vele gondom,csak azon gondolkozom,hogy tényleg éhes lehet-e.
2013. máj. 4. 19:26
 6/6 timszy25 ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy éhes lehet csak a közelségedre vágyik.Az én fiam 11 hónapos és van hogy 2-3 szor is felkel éjszaka és nem éhes.
2013. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!