Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babától hogyan...

Hat hónapos babától hogyan lehet sütni-főzni az ünnepre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 15:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Zserbót, halászlét előző nap a legnagyobb nyugalommal megcsinálhatod. Sztem a beiglit is.

(mellékesen: mi lesz Veled 1 év múlva???)

2013. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megertelek, én is félek h hogy fogom összehozni dolgokat! Nekem 5 hós a picim. Nappal ne igazán alszik, és az apja, ahogy te is írtad, csak ideig-óráig van el vele.

Én kértem anyukám segítségét! :-) a terv a következő: vasárnap beigli sütés (ekkor jön anyum) - a tésztát előző nap a pici lefektetése után fogom begyurni, aztán ejjelre megy a hutobe.

Hétfőn csinálom a halászlét, kedden pedig a 2. Fogást.

Számomra a beigli a macera, a többivel boldogulni fogok. (remélem! :-))

Egyébként tuti h hozzáállás kérdése, h mennyire tartasz az egésztől, de mint írtam én is parazom kicsit! :-)

Tuti minden okes lesz!!! :-)

2013. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül csak a sülthús az, ami frissen sokkal jobb, a többit oszd el az előtte lévő napokra, kezd a legtovább elállóval (szerintem a zserbó, annak jót is tesz ha áll egy kicsit). Amire meg nem marad időd, azt ne csináld, nem kell 1000 fogás csak mert karácsony van, egyszerűsítsd az életed, légy talpraesettebb!
2013. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Bejglit zserbót már ma is csinálhatod, halászlét is előre lehet aztán fagyasztani, de ha csak 2 felnőt lesz ezeket készen is meg lehet venni, anyum a bolti halászlét szokta vízzel felönteni süritményt tesz 1-2 pony szelet 20 perc alatt kész.
2013. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem értem amúgy a problémát. Mindenki maga dönti el, hogy mit főz Karácsonyra. Kisbaba mellett bizony mirelit hal volt rizzsel, rendelt salátával. Nem akartam én át idegbetegeskedni emiatt az ünnepeket, és milyen jól tettem!
2013. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jó készülődést mindenkinek. Nálunk két pici baba van, idén szerencsére mi megyünk vendégségbe a karácsonyi időszak alatt. Viszont jövőre hozzánk jön kb.24 személy.

Én csak azt kívánom mindenkinek hogy szentestére pihenten és békében tudja a kis családjával tölteni ezt az első felejthetetlen ünnepet hármasban. Nem kell berogyni ájultan a fa alá, mert az mindenki ünnepét elrontja.

Boldog karácsonyt!

2013. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

21-es nekem is ez jutott eszembe!

Nekem most 21 hónaposom van és a férjem már pár napja itthon van velünk de tökre kikészitette a kisfink. Tegnap este megkérdezte tölem, hogy tudtam én megcsinálni a dolgom egész évben a gyerek melett? Minden elismerése! Nagyon jol esett.

Kedves kérdező , most még szerintem egyszerü dolgod is van. Majd egy év mulva te is magadon fogsz jót nevetni, hogy , hogy kérdezhettél ilyet!

2013. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!