Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyiből ki lehet jönni egy...

Ennyiből ki lehet jönni egy újszülöttel?

Figyelt kérdés
Miutàn mindent kifizettünk 90 ezrünk marad :*(
2013. dec. 21. 11:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Hát 6. elég nagy szégyen, hogy ennyiből nem tudtok megélni és a szüleitek segítenek ki.
2013. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
vígan. Nálunk 30-40.000 marad h kifizetek mindent. Van autónk is, nem dúskálunk,de mindenünk megvan, amire szükségünk van. Februárba lesz 5 éves a kisfiunk.
2013. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

Persze,ne aggódj!!!

Nálunk 2 gyerek van, és általában mi is ennyiből jövünk ki,de van hogy kevesebből.

A lényeg,hogy az ember fogja meg a pénzt ahol tudja.

Pl.én öblítő helyett vízzel hígított ecetet használok,ami jó a ruháknak,a gépnek és olcsó!Mosószerből se a legdrágábbat veszem, egyik gyerekemnek sincs baja az olcsóbbtól.És nem is teszem tele az adagolót,csak félig,még teszek hozzá 1-2 ek lereszelt mosószappant,ezt felkeverem vízzel.Ez így elég olcsón kijön, és teljesen meg vagyunk elégedve a mosott ruhákkal:)

Ha a picinek majd te főzöl azzal is sokat lehet spórolni,nagyon sokat!!

Turiban nagyon nagyon jó cuccokat lehet kifogni!

Én az utóbbi időben a játékokat is használtan veszem netről,vagy börzén, szinte mindegyik új állapotú és a töredékét fizettem mint amennyibe a boltba kerülnek!

Pelusból se kell a legdrágább,annyi olcsóbb márka van ami jó,pl lidl-ben,aldiban kapható pelus, vagy dm saját márkás kuponnal.

Én pl sokat sütök,kakaós csiga,pogi,kenyér,ezekkel is sokat lehet spórolni!

Tudom nem kérted,hogy ezeket leírjam,csak kikívánkozott,bocsi:)

De hidd el nem lesz gond!!És főleg,hogy csak átmeneti ez az időszak:)


off:6-os azért megnézném,hogy éltek,nagyon vicces amit írtál,hogy ennyiből nem jöttök ki,komolyan :D

2013. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a kajátok is benne van, vitaminok, gyógyszer,.....? vagy mi az a "mindent kifizetünk"????
2013. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Utolsó kèsőbb leirtam (4)...egyèbkènt nem szedek vitamint se gyógyszert, 12 ève nem làtott orvos csak most hogy terhes lettem.

Fèrjem alergiàs az ő gyogyszerei benne vannak.

2013. dec. 21. 14:21
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Igen, ne aggódj, ki lehet jönni, persze!!!
2013. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Ki lehet jönni. Nem kell a picinek márkás bababoltban vásárolni és ha te főzöl majd neki azzal is sokat lehet spórolni de tényleg ennyi elég. 6-os-nál azért kíváncsi lennék hogy néz ki egy havi költségvetésük? 270.000 "költőpénz" mellett majdnem éhezni. A havi bevételünk ha van annyi de most komolyan!
2013. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem dúskálva, de normálisan ki lehet jönni, ez elég a jó minőségű kajára ha te főzöl és a tisztálkodó és tisztítószerekre. A ruhát meg meg kell gondolni mindig, akciósan vásárolni. Ha előre tudjátok, hogy 4 évig fog tartani, akkor ezt ki lehet bírni.
2013. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Jajj már.. A 6-os kamu, az tuti.

Nekünk kb 70-80 marad, nem járunk étterembe,moziba, viszont havonta kétszer pizzázunk, pezsgőzünk, a gyerek ruháit szinte csak vaterán veszem vagy esetleg kapunk, játékot is főleg kaptunk eddig szülinapra meg majd most Karácsonyra is..

Szóval nem élünk nagy lábon, félretenni nem tudunk, viszont megvan mindenünk.

2013. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
Semmi kamu nincs benne, de az élet drága. Tankolni kell a kocsit, kajákat venni, amiből én csak spéci dolgok ehetek, ruhákat kell venni magamnak meg a gyereknek aki nő mint a gomba, van 2 kutyánk akiknek kaja és gyógyszer kell, bent a melóban ebéd, gyereknek úszás meg angol óra. Egyetlen egy luxus van a napi 1 doboz cigi.
2013. dec. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!