Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemrég írtam egy kérdést...

Nemrég írtam egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy a ti babátok is hisztizik-e elalvások előtt. Nagyon jó ötleteket kaptam a csitításra, de sajnos a kisfiamnál nem működnek. Mostmár csak annyit kérdezek mikor múlik el ez, egyáltalán elmúlik? 3,5 hós

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyentájt egy jó két-három hét, mikor mnden este orditva aludt el, sem éhes nem volt, se nem pörgettem túl. Nagyon rossz érzés, az biztos, hogy az angyali baba miért borul ki ennyire estére? Ha mi nem látjuk is rajta, ő addigra hulla fáradt, indul a foguk is... Szóval mindenféle bajuk van, kell hozzá türelem, főleg hogy te is kifáradsz addigra. Én azt vettem észre, ahogy nő, ugy birja jobban a nappalt és nem borul már ki estére, egyszer csak ritkultak a sirások este , most öthósan szépen elalszik, mint a nagyok! KitartÁs! Javulni fog!
2009. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. ápr. 3. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is igy voltunk vele. Vagy 3 hétig mindég orditva és nyafajogva aludt el.Akármit csináltam semi nem segitett, éneklés, ringatás stb. Aztán vagy két hete már megszűnt.Mostmár szépen elalszik azelött is szépen elaludt .Csak ez a 3 hét volt igy .Mondjuk ezt is elég volt kibirni ugy sajnáltam mindég. Amugy 9-én lesz 5 hós. Kitartást.
2009. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!