Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körömvágással kapcsolatban...

Körömvágással kapcsolatban várok ötleteket! Kinél hogyan működik?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos,főleg a lábáról macerás levágni a körmöt:
2009. máj. 19. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos koráig akkor vágtam, amikor aludt. aztán mindig felébredt, mostmár ül az ölemben és játszik közben, meg próbálja elkapni az ollót:) 1 éves.
2009. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kézről szopizás közben, vagy szundizás közben vágom. Lábról csak enyhe "erőszakkal" megy, apa vagy nagyi lefogja a lábait ameddig én dolgozom. 6 hónapos, és nagyon csiklandos a talpa:)

2009. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Amig nagyon kicsi volt akkor vágtam amikor aludt . Most 8 hónapos és játékosan szoktam pl. minden ujacskánál mondok valamit.
2009. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

En mikor ilyen picike volt a kislanyom mindig akkor vagtam a kormet a kezerol es a labarol mikor szundikalt,mert maskent nem lehetett mert mindig elrangatta magat. De mar nagylany (8 hos) es mar elvezi mikor az ujjarol vagom,de a labarol meg egy kicsit maceras.

2009. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezéről szopizás közben vágom, a lábáról még mindig nem kellett. Én nem tudom, az én babámnak ott nem nő! A kezéről viszont heti 2x kell! 3ésfél hós
2009. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig szopi közben vágom neki, takaró az ölbe és ráfektetem. Szopi közben teljesen ellazul, és még attól sem kell félni, hogy felébred.
2009. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekünk az elejétől simán megy a dolog,a lába egy kicsit macerásabb így azt a páromnak kell lefogni,hogy le tudjam vágni a körmét,mert nem marad el egy pillanatra sem mindig rugkapál:D A kezéről,pedig úgy vágom,hogy leülök a kád szélére és az ölembe ültetem a kisfiamat és a csapba beleteszem a kezét és levágom a körmeit,simán hagyja és figyeli,hogy mit csinálok.Ez már 4hónapos kora óta megy így,elötte a pelenkázón vágtam neki fekve.

8.5hós manó anyuja

2009. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére az én fiam elég türelmes ilyen téren. mindig a pelenkázóasztalon vágom a körmeit. mondom neki, hogy most kicsit nyugi. persze rúgkapálni próbál, de igyekszem lefogni az egyik lábát, és gyorsan körbenyeszetelem. Amúgy sokáig a tévé előtt nyírtam a körmeit, mert ott megállt számára az élet. tévét sosem engedtem nézni neki, csak körömvágáskor. most már nem jó módszer, 8 hós, már nem köti le a tévé. 1 percig nézi, aztán a távirányítót veszi birtokba, harapdálja, csapkodja, nyomkodja a gombjait:-) Kitartás, a körömvágás küzdelem lesz még jó ideig!
2009. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!