Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe hordhatom orvoshoz, stb....

Mibe hordhatom orvoshoz, stb. a babámat? 7 hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
Katasztrofa amit a babakocsihoz adtak a bébéhordozo,abba még nöni kell nem? Plédet teszek alá,hogy ne üljön szegénykém benne,de ebbe a melegbe .... szörnyü. Más mibe hordja a babáját? Venni már másfajta hordozot nem szeretnék mert 3-4 hosan már gondolom jo lesz ez is,na de addig?
2008. júl. 14. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha busszal vagy gyalog megyünk, akkor én babakocsival viszem, és a rendelőbe kézbe viszem be a kicsit. Ha pedig kocsival megyünk, akkor az autós gyerekülésben viszem, és azzal együtt viszem be a rendelőbe. De én jobban szeretem kézbe bevinni.
2008. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem vittem a hordózóba csak hogyha nagyon muszáj volt,mert teljesen összegörnyedt benne. Inkább babakocsiba vittem mindig. Nálunk a rendelőbe be lehet vinni a babakocsit, és csak akkor vettem ki belőle,amikor már kezdhettem leöltöztetni.

Egyébként mi vettünk autósülést amiben nár 6. hónaptól kezdve lehet a baba és abból kivettük a szűkítőt és beletettük a hordozóba.Így sokkal jobb volt.

2008. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is tettünk alá plédet a hordozóba, így nem nyeklik meg annyira benne. Szereti, hidd el:-) Vagy tedd a babakocsiba, ha el tudod fektetni (nekem azt is ki kellett bélelnem, mert egy nagy pukli volt benne, de most jó:-)
2008. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kapni hordozóba szűkítőt. De a sima pléd is megteszi...
2008. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!