Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van joga megtiltani a férjemne...

Van joga megtiltani a férjemnek nekem, hogy terhesen, aztán meg a szülés után lovagoljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tilthatja meg. De azért a saját érdeketekben én megfontolnám a javaslatát.

Eszembe jutott a kérdésedről egy ejtőernyőzö kismama. Nem nyílt ki az ernyő. A párjával ugrott, nála rendben volt minden.

2013. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugi, ne veszekedjetek. Kompromisszum. Egyenlőre a jelen helyzetet beszéljétek meg, hogy mi lesz szülés után, az még odébb van. Én 9 hétig aktívan lovagoltam, aztán már nem esett jó, csak sétálni ültem fel, saját lovon, karámban. Ahogy nőtt a pocakom egyre macerásabb volt felszállni, leszállni.... 6 hónapos terhesen ültem fel utoljára pár kör sétára. 8 hónappal a szülés után kezdtem újra lovagolni. Júliusi a fiam, megvártam a következő tavaszt. Nekem így volt jó, addig egy barátnőm lovagolta a kancámat, most felesbe lovazunk, nem minden nap tudok kimenni. Nyáron költözünk családi házba, ott fogom tartani, addigra 2 éves lesz a fiam.
2013. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

...és ha az orvosod tiltaná meg, akkor is fel lennél így háborodva?

Terhesség alatt + gyermekágy idején nem igazán kellene. De szülés után leszel akkor is, hogyha a pici már 1 éves, vagy akár 6. Szóval frissen szülve ne ülj lóra, de szerintem egy szusszanatnyi időd sem lesz erre gondolni, ha majd megszületik a pici. Örülsz ha alhatsz 30percet.

2013. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!