Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hisztizik a baba csak este?

Miért hisztizik a baba csak este?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a kisfiam miért csak este hisztizik.20:00-kor kajál egy ideig még fent van de délután nem is alszik sokat.Aztán este elalszik látszik is rajta hogy nagyon álmos azt alszik egy kicsit és sírva felébred és csak a hiszti.És ekkor adunk neki vizet vagy kaját pelus csere minden de semmi.Még az inye se kezdett el duzzadni se hogy a fogzás miatt de a kezét azt rendesen rágja szóval lassan majd az is fog jönni de gondolom akkor nem csak igy este kezdene el csak hisztizni meg az éjszakát is átalusza.Csak ilyenkor ez az esti hiszti hogy álmos mert csukodik a szeme de nem alszik az orrát is meg szivtam hátha az miatt.Erröl hogyan lehetne leszoktatni?

2013. dec. 25. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján még nagyon fiatal babáról van szó, így nem leszoktatni kell erről, hanem megkeresni a sírás okát, ami nem hiszti. Az később kezdődik.

Lehet, hogy a mozgásfejlődés miatt ilyen mostanában, ez nagyon be tud zavarni, vagy túl sok inger éri napközben, esetleg fáj a hasa, melege van, fázik stb., sok oka lehet a sírásnak.

2013. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia..Igen 4hónapos a kisfiam..:)..Hát fázni biztos hogy nem fázik mert folyamatosan tarjuk a fokot a szobában igy az hogy melege van és hogy fázik az kilöve..a picikém meg azota nem fájos hogy kapja az infakolt meg olyan tápszert is kap ami hasfájás ellen van..azóta nem venni észre hogy fájna a hasa mert az elején volt ezzel gond ezért tudom már hogy mi a különbség..:)..Már elég sok mindent probáltunk lefoglalni sétálni vele itt a házban..Ringatni hogy aludjon mert csukodik a szeme..de valahogy annyire ingerlékeny lesz erre hogy álmos de nem alszik hogy egyszerüen alig lehet lenyugtatni és fél1 ig vagy fél2 ig probálkozni vele hogy ne sirjon és végre elaludjon..És akkor erröl leszoktatni nem lehet majd kinövi?
2013. dec. 25. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pici még nem tud hisztizni.

Ajánlom ezt a cikket:

[link]

2013. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek már én is utánanéztem mert nálunk is ez a helyzet. Azt mondták rá, hogy valószínű a túl sok inger miatt van ami napközben éri és így adja le a feszültséget. Ahogy érik az idegrendszere úgy fog elmúlni az esti sírás. A barátnőm egyik fia rendszeresen 7-8 ig ordított. Nem volt hasfájós. Nem volt beteg és kaja, pelus hőmérséklet rendben volt. 4-5 hónapos korában egyik napról a másikra abbahagyta. Olvass utána a "lila sírásnak". Annyit szoktak még javasolni, hogy a fürdetés után már ne érje túl sok inger.
2013. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!