Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a babam taknyos...

Mit tegyek ha a babam taknyos es kohog?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz talán?
2013. dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd el. Addidis orrszívozd ki az orrát.
2013. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cebion c vitamin, babyluf balzsam, gyakori orrszívás- előtte sósvízes orrspray, párásítás, gyakori szellőztetés.
2013. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a fül melegítése javítja a melléküregek szellőzését, tehát náthában is hatékony.
2013. dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! A köhögés miatt mindenképp vidd el orvoshoz! A náthára Cebion csepp, sterimarral befújni az orrát és szívni. Jobbulást kívánok ! :-)
2013. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Baby Luuf balzsam, Sinupret csepp, Cebion C-vitamin, Sterimar Baby orrszívás előtt, Nasivin Baby utána. Szellőztetés, párásítás, radiátorra Salvus víz. Ha 5-7 nap alatt nem javul vagy 3 napnál tovább lázas, akkor doki. Nem kell minden apró-cseprő dologgal orvoshoz menni.Nekünk ezt mondta, mert a rendelőben még több mindent szed össze.

Mennyi idős?

2013. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát oké hogy egy kis náthával nem viszem dokihoz de hát köhög is!Azért az nem játék egy pici babánál,ha köhög és nem kap rá semmit!Be is fulladhat a váladéktól,köhögéstől!
2013. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget.Elvittem orvoshoz cssk az orvosok alltalaban rogton gyogyssert javasolnak kivancsi voltam ki milyen hazi praktikat tud.
2013. dec. 28. 02:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy a babam 10hetes es egyetertek az elottem iroval,hogy a rendeloben meg tobb betegseget el lehet kapni mert ez a betegseg hasmenessel kezdodott a kohogest nathat szerintem utana az orvosi rendeloben kapta el sajnos.
2013. dec. 28. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!