Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA feláll a babátok a kiságyba...

HA feláll a babátok a kiságyban, meddig ér neki a rács? FÉLEK! Van másoknak is ilyen kiságyuk? L ink l ent.

Figyelt kérdés

[link]

Nem lehet lejjebb engedni. Fúratni akartam, lentebb lyukakat, de nem lehet. Félek, hogy egyszer valahogyan átesik, a melléig ér a rács teteje.

Félek, hogy egyszer valahogyan átesik, a melléig ér a rács teteje.


2009. nov. 27. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

szóval nálunk az ágy 55 cm, a lányom 77 (22 cm a különbség), nálatok az ágy 43 cm, a kicsi 67 cm (24 cm a különbség), azaz kettő cm-rel van lentebb az én lányom... ez nem nagy különbség.. :)


lehet, hogy az enyémnek mégsem a szájáig ér az ágy??? most elbizonytalanodtam... csak hát mindig rágja a szélét.. Na ha felébred, belerakom és megnézem meddig ér neki.. de szerintem nem kell aggódnod, nem hinném, hogy kiesik belőle.

2009. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na igen, de ha egy kicsit nő akkor gondok lesznek...

Sürgősen hínom kell egy asztalost, hátha tud valamit tenni.

2009. nov. 27. 11:26
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem ijesztgetni akarok, de kislányom 14 hónapos, a mi ágyunk mellig ér neki, és egy sima mozdulattal már fent is van rajta. Ennyi erővel ki is tud esni a kiságyból. Amúgy meg hihetetlen leleményesek a gyerekek, nem is gondolnánk mire képesek. Az előző, aki a centiket mérte, feleslegesen méricskélt, hiszen nem marad a babád ekkora. Bizony kell valami megoldás, valóban asztalossal kellene beszélni.
2009. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Félelmed jogos. Totál ugyanilyen kiságyunk van, a kisfiam 14 hós, 86 cm magas, mellkasáig ér a rács. Épp a múlt héten zúgott ki a kiságyból...:-((( Szerencsére nem lett semmi baja, de nagyon nagy baj lehetett volna belőle! Nálunk apa kivette a fiókokat és lejjebb fúrt lyukakat és kb. 10 cm-t nyertünk, de ez se lesz sokáig biztonságos...

2009. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

szia,

55 cm a matrac és a rács teteje közt a távolság nálunk, legalsó fokozat, fiam egy éves 78 cm. Kb. másfél hónapja majdnem előre esett belőle, ahogy ugrált az ágyban. Azóta leszedtük a külső rácsot, a matrac lekerült a földre. Nekünk hagyományos kiságyunk van, a földtől kb. 20 cm-re felfelé légüres, tehát ott csak a négy láb volt. Így a lábak közé vágattunk bútorlapot. a másik három oldali rács maradt, elől pedig ez a 20 cm-es "kigurulásgátló" van, amin ki tud jönni. Hátránya, hogy ki is jön, éjfélkor rendszerint megjelenik az ágyunk mellett és onnantól velem akar aludni. Mivel a rács leszedése előtt nem tanítottam meg egyedül aludni, csak kézbe, ringatva, így ma már esélyem sincs, mivel nem marad meg ébren agy ágyban, csak miután elaludt a kezemben, teszem le.

Szerintem jogos a félelmed, én láttam az én fiamat majdnem előre esni. És ehhez nem kell hogy a lábát felhúzza, azt nem is tudná, egyszerűen átbillenne.

2009. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma este már itt is volt az asztalos, felmérni a terepet, hétfőn megcsinálja. Még egy* Köszönöm mindenkinek!
2009. nov. 27. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!