Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet a babák haját...

Mikor lehet a babák haját hajszárítóval szárítani?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam, rövid vékony szálú,közepes sűrűségű a haja. Törölközővel szárítom meg neki. Mikor ajánlott elkezdeni hajszárítozni?
2009. nov. 27. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam 11 honapos es en kb 1 honapja szaritom neki es meg tetszik is neki.
2009. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapos kora óta szárítom neki,persze messzíről és közbe borzolgatom a buksiját. Mi nagyon szeretjük,valamikor meg is követeli a hajmosást,hogy utána lehesswen hajszárítózni.
2009. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos kora óta hajszárítózom a babám haját! Van egy pici, halk hajszárítónk, azt használom! Sajnos az én fiam nem szereti, nagyon nehezen szokta meg, de hát muszáj, nehogy megfázzon!
2009. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Barátnőm kislányának annyira hosszú volt a hajjal született, hogy kezdetektől kénytelen volt szárítózni a kis cuki fejet:))
2009. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 5 hónapos, 2 hete szárítom neki, mert már sok haja van és nehezen szárad, plusz a fürdőszoba (24 fok) után hűvösebb a lakás (21-22 fok).

Semmi baja, csak néz rám furcsán.

A szemét és fülét védem a kezemmel, hogy ne direkt oda fújjon a levegő, és úgy kell bevezetni szerintem, hogy ne ijedjen meg tőle.

Mondjuk nekem már vagy 100x látta, hogy én hogy szárítom magamnak.

2009. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet jobb lett volna, ha mi is elkezdjük idejében, mert 2,5 éves és nem tűri, ordít tőle.
2009. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. nov. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!