Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok a baba (2 éves múlt)...

Nálatok a baba (2 éves múlt) is ébren lehet este vagy Őt lefektetitek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 18:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az 5 éves nagy fiam és a 15 hónapos kisfiam is lefektetem aludni. A nagyobbik eddig mindig átaludta a szilvesztert, akármilyen durrogás volt, illetve fel-felébredt, de visszaaludt, ahogy mindig szokta.
2013. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Két éves a fiam! Most vitte el az apja aludni, mert álmost volt és mondta,hogy menjünk az ágyba! :)

Ha a férjem visszajön, megisszuk a pezsgőt és elkezdünk ketten Szilveszterezni! :)

2013. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 gabszem ***** válasza:
100%
23hosom alszik már miert kéne fenn maradnia? nehezen aludt el a durrogástól, de remélem nem fog félni éjjel!
2013. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az igazak álmát alussza a másfél évesem. Lassan szerintem mi is követjük,mert nagyon fárasztó napokon vagyunk túl. Egy kis tüzijátékért nem fogok ébren maradni :)
2013. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%

ez a 3. szilvesztere, az elsőn hónapos volt és végig pörögte :O csápolt a trombitával ,rugózva táncozott ,végig vigyorogta az estét. Azóta megfontoltabban mulat de felkeltettem volna éjfélkor ,de el sem aludt.

Én nem szeretem a szilvesztert ,itthon vagyunk a családdal ,így a legnagyobb bulit a csajszi nyomja.

Ha fáj a hasa is fent van ,most legalább jó kedvében.Álmos tuti aludni fog ,ahogy ez be is következett perccel éjfél után.

2014. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%

szerinted egy 2éves tudja,hogy mikor álmos???

csak mi vagyunk a felnőttek -nem?

2014. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne tudná :D neked milyen gyereked van??? Sőt azt is tudja ha éhes ;)
2014. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye ,csak kicsi.
2014. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ezt a felnőttek dumát de utálom, nem kéne lebutítani semmibe venni a gyereket
2014. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy kisgyerek nem hülye,sőt sokan már a babákat is lenézik,hogy Ő úgysem érti,Ő nem tudja,egy két éves igenis tudja mikor fáradt csakhogy van sok aki nem feküdne le,mert nem szeret aludni,viszont egy szülő ismeri annyira a gyerekét,hogy tudja mikor jött el az a pont,hogy jobb ha a gyerek lefekszik,mielőtt túlőörög
2014. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!