Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek segitett a citromf...

Volt akinek segitett a citromfűtea alvászavarra? (1éves baba) HA nem akkor mit javasolsz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamennyit enyhített a rossz alvásán a tea,mikor adtam a fiamnak,de nem a tea az ami megszüntette a problémát,hanem az idő,és nem más.

Mióta betöltötte a 2 évet,azóta egyre több az átaludt éjszaka,addig viszont katasztrófa volt,pedig már nem adom neki a teát igen régen.

2014. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, adtam a 8 hónapos kisfiamnak, de nem használt. Nekünk a Sedatif pc (remélem jól írtam) segített. Sajnos most sem alussza át az éjszakát, de most csak két óránként ébred fel. Már ez is valami. :) Előtte borzalom volt. Neked hogy alszik a pici? Egyébként én is arra várok, hogy majd az idő megoldja.
2014. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem igazából 5 hós korától van hogy 3 szor de van hogy 25 szőr ébred fel egy éjszaka, addig átaludta este 7 töl reggel 7 ig az éjjeleket. van hogy elfogadja a vizet teát vagy tápit és visszaalszik ,de van hogy csak sir és nem alszik vissza csak órák mulva,már teljesen ki vagyok merülve meg rajta kivül még van két gyerköc is igy elég fárasztó... jah és nappal sem alszik csak max 1 szer 20 percet
2014. jan. 1. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül adtál citromfű teát? Vagy esetleg valami mást? Segített?
2018. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!