Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza van a sógoromnak, hogy...

Igaza van a sógoromnak, hogy nem kellett volna szilveszterkor vendégeket fogadnom a 3 hónapos baba mellé?

Figyelt kérdés
A férjemnek dolgoznia kellett éjszaka, így azt találtam ki, hogy a két legjobb barátnőmet meghívom szilveszterezni, mégse töltsem egyedül az estét. Ők nagyon szívesen jöttek. Jól elvoltunk, babáztunk, zenét hallgattunk, játszottunk és hajnalig beszélgettünk (pizsama partit tartottunk igazából). Az én lelkemnek nagyon jól esett, és szerintem a fiamat sem zavarta, élvezte, hogy ölben lehetett folyamatosan, babusgatták, amikor szokott, elaludt, és még a tűzijátékokra sem riadt fel. Ma viszont a sógorom felháborodva hívott fel, hogy mit képzelek magamról, milyen anya vagyok, hogy bulizok a kisbaba mellett (férjem mondta neki, hogy barátnők voltak nálunk). Lehordott a sárga földig, mindennek elmondott, és hozzátette, hogy majd jön, mert van még egy-két szava hozzám. A férjem visszahívta, hogy vegyen vissza egy kicsit, de most már ott tartunk, hogy apósék is ki vannak akadva. Tényleg ennyire elítélendő, hogy barátnőkkel szilvesztereztünk?
2014. jan. 1. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én anyósomra bíztam a 13 hónapos kislányunkat és rokonnál "buliztunk" ahol 4 hónapos baba van. Kis tökmag odáig volt hogy ennyien (6-an összesen, beleértve a szüleit) abajgatják, csikizik, babusgatják, teszik tisztába, altatják. Nem beszélve arról, hogy Anya teljesen kinyílt, öröm volt nézni milyen boldog, hogy vele vagyunk és más is bevállalja a kicsi ringatását. Szerintem ez külön jó is, és a picinek is jó egy kis változatosság, és minden izgalom ellenére 10-kor úgy bealudt hogy csak másnap 7-kor ébredt.

A másik az, hogy a sógorodnak aztán végkép semmi köze, hogy te 1 hogyan szilveszterezel, 2 szerinted ez jó-e a babádnak vagy sem. Ha a helyedben lettem volna, én ugyanígy ünnepeltem volna és ha a sógorom okvetlenkedik, minimum ráb..sztam volna a telefont.

2014. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyelj... te most már anya vagy, és mint anya határozottnak kell lenned. Nem kislány vagy, akit leszidhatnak a szülők, nem vagy te alárendelve senkinek. Ott a telefonba egyszerűen félbe kellett volna szakítani, és megmondani, hogy elmegy ő a pcsába.

Komolyan.

Felnőtt ember létedre dirigálnak neked. Ne hagyd! A gyermekednek egy határozott felnőtt anya kell, nem egy kislány akit a sarokba zavarnak.

Hajrá!

2014. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legyél határozott és világosítsd fel, mivel foglalkozzon. Semmi köze az életetekhez. Neki van gyereke vagy felesége? Akkor azzal foglalkozzon, ha nincs akkor azzal, hogyan legyen......
2014. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A sógorod teljesen el van tajolva. Egyrészt mi közé hozzá, másrészt meg ha lenne is joga beledumalni, akkor sem csinaltal semmi rosszat. sőt, nagyon helyes, hogy kikapcsolódsz.

Meg most tegyetek helyre a pasi, mert ha nem teszitek, később minden hülyeséggel meg fog találni titeket.

2014. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!