Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt ruhát...

Vennétek használt ruhát kisbabátoknak?

Figyelt kérdés
Új babakocsi, új szobácska, új bútorok. Viszont alig várom, hogy megtudjam, h fiú vagy lány és már veszek is neki pár ruhácskát, ami nem biztos, hogy újak lesznek.
2014. jan. 2. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Persze, szinte csak azt vettem az első 1-2 évben, nem a pénz miatt, felesleges kiadásnak tartottam újat venni, mikor olyan gyorsan kinövik és a kilós turiban halomba állt az alig használt next, disney body, rugi stb.. Most már nagyobb, lassabban nő, így inkább újakat kap, csak néha veszek használtat, egy ideje már a minőség se a régi és az áruk is megemelkedett, nem érnek annyit, ezért inkább külföldről rendelünk és nézzük mikor hol van akció.
2014. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2014. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, szinte csak azt vettem Neki, amúgy magunknak is. Kimosom, kivasalom nem hinném, hogy 3 füle nő tőle, hogy nem új ruhája van :)
2014. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szinte az összes ruhácskája használt, egy-kettőt vettünk újonnan, illetve a látogatók azért újat hoztak. Babkocsiból is használtat vettünk. 60 fokon, ecettel öblítve (jó gombaölő, fertőtlenítő és száradás közben elillan az illata) és utána gőzölve kivasalva nem lehet gond szerintem. Jó vásárlást!
2014. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak alapból veszek neki új ruhát amiben hazahozzuk. Nem azért,mert bármi baja lehet a másiktól,hanem mert úgy gondolom hogy én erre az alkalomra új ruhácskát adok rá. Ami az ő első kis ruhája. :) Én háromnegyed órányira lakom a kórháztól :D
2014. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!