Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudhatnék a babámnak...

Hogyan tudhatnék a babámnak nagyon étvágyat csinálni?

Figyelt kérdés
15 hós, a tejtermékeken kívül mindent eszik. De csak eszeget, csipeget. Mitől lehetne nagyobb étvágya?
2009. nov. 28. 20:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagyunk benn, addig se csinálunk rendetlenséget
2009. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
De ez nem jó, mert nincs meg a hatóra levegő. Ráadásul 3-3 óra bontásban. Így persze én is tudom. És még hatkor sem kell kelnem, mert nem mosok mindennap és nem főzők levest, pláne nem hajnalban. A reggelit meg nem előre készítem mert mivel együtt eszünk természetesen azt eszi amit a többiek vagy amit a nagyobb, aki már választ, hogy mit enne.
2009. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszolók..most olvasgattam az egész napi "termést" a kérdésemre. Látom itt van, vannak olyanok akiknek szintén soknak tűnt a napi 6 óra levegőzés. Ez lehet hogy kivitelezhető, a válaszoló esetében. Úgy tűnik, a válaszoló úgy értelmezte, hogy Én nem levegőztetem a kicsit. de igen, csak nem 6 órát..

"S te is fogynál.Gyereket nevelni maradtál otthon, nem háztartást vezetni" ezt a mondatot meg kikérem magamnak, amíg nem ismersz, addig ne törj pálcát a fejem felett, pláne nem ilyen stílusban..ötletekre voltam kíváncsi, nem kioktatásra..

2009. nov. 29. 20:02
 24/24 anonim ***** válasza:

elkalandoztam a 6 óra levegőztetés felé én is. Mondjuk az evés előtti (ebéd előtt) 1 óra lehet bejönne. De ami még eszembe jutott, nekünk a kicsivel volt van ilyen problémánk. Most már önállóan próbál enni és azóta van kedve enni, viszont ezt úgy hallottam hogy az evés roppant módon fárasztó dolog. Nem is gondolnánk mennyire és nagyon hamar elfáradnak és abbahagyják. Ezért amikor kanalazgatott már akkor adok a kezébe vmi érdekeset és úgy még belapátol egy jókora mennyiséget.

Van amikor pedig megszomjazik evés közben és ivás után fojtatja. Vagy olyan is hogy szaladgál pár percig és aztán folytatja.

2009. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!