Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagycsaladosok! Hany gyermeket...

Nagycsaladosok! Hany gyermeketek van?

Figyelt kérdés
Erdekelne miert pont annyi amennyi,mi idealisabb negy ot esetleg hat gyermek. Szerintetek paros letszam v paratlan :)csinaltatok volna e maskeppen . Bar tudom a gyermekeinket valojaban sosem nem lehet megbanni:)mennyi babat terveztek e meg vagy ha megalljt szeretnetek mar mi az oka. :) megkoszonnem ha meselnetek picit! Nekem negy gyermekem van , es meg most sem tudom kijelenteni, hogy tobbe nem szulnek. Erdekes. :)

2014. jan. 5. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem "csak" 3 van, a második után nagyobb korkülönbséget akartunk, de becsúszott. Egyáltalán nem bánjuk, hogy így alakult. Nem tervezünk többet, de mivel hármaskát későbbre terveztük, még bennem van nagyon a babázhatnék :)

Szerintem mindenkinek más az ideális.

2014. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Négy gyerekem van, nagy korkülönbséggel. A nagy 22 éves (már önálló családja van). Ikrek 15 évesek, kicsi 5 éves. Többet biztosan nem szülök, sem egészségem, sem korom nem engedné.

Amúgy max. 2-őt terveztem. De ikrek lettek, utána meg új házasság, így lett a pici. Nagyon imádom őket, jó, hogy így alakult.

2014. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elso : akkor meg lehet szo nalad is babarol:) masodik valaszolo: ha szabad kerdeznem hany eves vagy? :)
2014. jan. 5. 11:32
 4/13 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van. Mindig is ennyit szerettem volna, és egyéb okokból 1000%, hogy több nem lesz.
2014. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2.ik vagyok. 43 éves.
2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni, mint az első válaszoló. A nagy 1 hónap múlva lesz 4 éves, a középső 15 hónapos, a kicsi 2 hetes... Én 4-5 évet szerettem volna a két kicsi között a párom 2-3 évet. Valószínűleg 4-5 év múlva lesz 4. is. Szerintem a páros hosszútávon jobb.
2014. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 gyerek van. 10-7 és 2 évesek. A 3 gyerek nem volt kérdés,mindig is így terveztük.Megszületett hármaska,minden szép és jó,aztán elkezdett bennem mocorogni a négyeske gondolata.A férjem is szeretne egy 4. gyereket,de még nem vagyunk elég bátrak hozzá.Félünk a jövőtől,az ország lassan romokban,külföldre nem akarunk kimenni,tanácstalanok vagyunk. Majd meglátjuk mit hoznak a választások, mit hoz a jövő,aztán ha esetleg nem a küszöböt kell ,hogy rágjuk,esetleg bevállaljuk a 4.-et.
2014. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Öt gyermekünk van, hat volt a tervezett , de a természet közbeszólt , az öt terhességet két vetélés követett (8 és 19 hetesen), most jutottam tul rajta és tervezem ismét belevágni. Eredetileg nagyon énygon régen még hármat szerettem volna , három lányt , de időközben soha nem tudtam lemondani rola én sem , hogy legyen több gyerekem, most igy van három fiam és két lányom. Ha Isten is ugy akarja , akkor tudok még legalább egyet szülni, aki remélem kislány lesz , de természetesen fiunak is örülni fogok. Ha 10 évvel fiatalabb lennék , akkor még ötöt bevállalnék!
2014. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


3 gyermekünk van, 5 éves nagylány :-) és 3,5 éves egypetéjű ikerfiúk. Eredetileg is 3 gyereket terveztünk, a tervezett időpontban elsőre terhes lettem mindkétszer, bár az hogy másodjára ketten lesznek, nem volt tervben ( és esélye sem volt, mármint semmi körülmény nem volt meg, ami nagyobb esélyt ad arra a tudomány szerint, hogy ketten legyenek) Nagyon örültünk, mindig is szerettem volna ikreket. Viszont kis űrt is hagy bennem a dolog, mert aztán rájöttem, hogy igazából nem 3 gyereket, hanem 3 terhességet terveztem a fejemben, és mivel nagyon szerettem pocakos lenni, hiányérzetem is van. A férjemen nem múlna, de több okból még semmiképp nem akarok terhes lenni. Ha jönne, vagyis becsúszna, szeretettel várnánk, de direktbe nem teszünk érte.

Páros vagy páratlan? Páros...a lányom mondta múltkor: Anya, szülhetsz még egy gyereket! Egy kislányt, hogy legyen nekem is párom. Mert neked apa, öcsik is ketten vannak, csak nekem nincs párom....nagyon sokat foglalkozom vele, velük, ez valahogy mégis így alakult neki, pedig apa alig van itthon, tulképp neki én vagyok a párja, és apának meg szinte csak este-éjjel...inkább azért van talán, mert a két fiú nagyon összetartó-szerencsére.

Szóval bennem van még egy érzés, hogy lesz egy negyedik...kislány. Tudom, ha még egy lesz, lány lesz.

Mindnél megéreztem, és már a nevét is tudom :-)) Jó mi? :-)

2014. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szabad tudnom hany evesek vagytok?:) nagyon koszonom a valaszokat, jo erzes tudni, hogy nem csaak en " zakkantam" meg :)))
2014. jan. 9. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!