Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos es nem tartja a...

3 honapos es nem tartja a fejet. Baj?

Figyelt kérdés
Hason fekve, ha a ket kezet a mellkasa alatesszuk szepen tartja a kis buksijat. Viszont rovid ido utan kihuzza a kezeit eloszor oldalra igy mar nem igazan tudja amelni a buksijat aztan meg leteszi a torzse melle a karjait akk meg mar csak forgatja a fejet es sir. Miert nem tartja elore akezeit?
2014. jan. 5. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem tartotta, tornáztattuk pár napig, és utána kizárólag hason maradt meg, míg el nem kezdett mászni. :) Én azt csináltam, hogy lefeküdtem a szőnyegre, magammal szembe fektettem a kisasszonyt, és amikor kivette a kezét, visszatettem. Párszor elpityeredett érte, de nemes volt a cél. :) Amikor már ügyibb volt, kb. egy hét után, akkor vettünk egy játszószőnyegre tehető kis kör alakú forgós eszközt, amire ha rátetted, muszáj volt tartani a buksiját. 3 hét alatt gyakorlatilag közel 1 órán át képes volt már tartani a fejét.
2014. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es naponta kb mennyi idot tornaztatok?
2014. jan. 5. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hűha, régen volt.. Hát ő nagyon sokat aludt még 3 hónaposan is, amikor ébren volt, akkor elég sokat, ez esti alvás előtt kb. fél órát jelentett, nappal minden ébrenlétkor negyed órát, akkor kevésbé tűrte.
2014. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod mi a vicces! A lányom is ezt csinálja. 3 hónapos. Viszont átfordul hasról hátra. Ő inkább addig szenved amíg át nem fordul..... Nem szeret hason lenni. Tartja a fejét ahogy a tiéd de ő is sokszor inkább oldalra kihúzza. Ha éppen nem akkor egyszerűen csak átfordul. Bár van néha , hogy félbemarad és akkor kicsit vicces pózt vesz fel:) Szerintem akkor kell csak aggódnod, ha egyáltalán nem tartaná meg a fejecskéjét. Próbáld naponta párszor hasra tenni hogy erősödjön de ne idegeskedj. Elméletileg ennyi amit 3 hósan csinálnia kell.
2014. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17.en megyunk a neurologiara akkor majd kiderul. Koszonom a valaszokat! Probalom minnel tobbszor hasra tenni.
2014. jan. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!