Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek neki cipőt?

Vegyek neki cipőt?

Figyelt kérdés
gyermekünk most 9 hónapos, és kapaszkodva már stabilan megáll, néha el is engedi a bútorokat, és ilyenkor pár másodpercig sikerül állnia, majd lecsüccsen. Anyósom szerint vegyek neki kemény talpú cipőt, mert az segít neki az önálló stabil állásban, és könnyebben indul majd el. Ez tényleg így van?
2014. jan. 8. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell neki bentre cipő, főleg nem kemény talpú

a gyógytornászunk mondta, hogy a max. dupla zokni vagy csúszásgátlós zokni, ha hideg a padló, de bentre nem kell cipő, kintre is csak akkor már, ha járni fog (esetetekben tavaszra)

2014. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell még cipő. Az enyém 1 éves, már kezd egyedül lépegetni. Olyankor szoktam rá cipőt adni, ha megyünk valahova, de abban nehezebben megy neki.
2014. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is fura volt.. és nem is szívesen használnék semmilyen "segédeszközt" :) majd elindul, ha itt az ideje.
2014. jan. 8. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!