Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos lányomnak adhatok...

3hónapos lányomnak adhatok dm-es tápszert? /Babylove/

Figyelt kérdés
Mert a doki írt fel pótlásnak még mikor 1hós volt,de az a milupa milumil ha start.ami 2000.- Viszont itt olvastam h van aki a Dm-ben kaphatót adja mert az olcsóbb,és h azt is lehet ilyen korban is.Azért kérdem mert már szinte egésznap tápszert kap,és nagyon gyorsan fogy,adhatom neki az olcsóbbat,melyik a jó?
2008. júl. 16. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a doki nem véletlenül irta fel azt a fajta tápszert. Anyatej alapú, hypoallergén tápszer a jó az ilyen pici babának. De, Te tudod, hogy mit adsz a picinek. Sokat nem spórolsz, ha megbetegszik majd a Dm-estől és veheted a gyógyszereket! Csak az én véleményem.
2008. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja a DM-estől, hiszen rá van írva, hogy 0-4 hónapos korig. Esetleg csináld azt, hogy megveszed azt, kipróbálod, és ha jól reagál rá, nem lesz tőle semmi baj, akkor add azt. Ha nem jó, akkor meg még mindig adhatod a milumilt. De szerintem 3 hónapos babának felesleges HA start tápszert adni. Nem is értem, miért automatikusan HA-s tápszert írnak az orvosok. Nekünk már legelőször is BEBA1-est írt az orovs, hogy ha kéne, akkor azt tadjam, nem HA-t. Add nyugodtan az olcsóbat, ha elfogadja és nem lesz tőle változás. Manapság sajnos sokan azt hiszik, akkor tesznek csak jót a babájukkal, ha mindenből a legdrágábbat veszik.
2008. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki semmi féle drogériában kapható dolgokat,mert az orvos ír fel tápszert is meg pépeket is és direkt olyat ami hypoalergén és nem tej alapú,szerintem ne adj neki!mindent lehet kapni a gyógyszertárakban.Üdv 6 hós kislány anyukája
2008. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd meg a dokit, hogy írjon fel másik fajtát ami olcsóbb, mert van ilyen. Mi is 2000 Ft-ossal keztük de nem vált be. Most egy 3. fajtánál tartunk, talán ez most úgy néz ki beválik és ez nincs ezer Ft sem. Szerintem kérdez rá!

10 hetes baba anyukája

2008. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nincs allergiás vagy asztmás a családban nem muszáj a HA tápszer.Én 2 hónapos kora óta adom neki a babylove-os tápszert nincs töle semmi baja!És nem hinném,hogy gagyi lenne,német gyártmány.A DM meg nem a gagyi termékeiről hires.Megmutatattam a védőnőnek is nem volt ellene kifogása.Szerintem nyugodtan kipróbálhatod.
2008. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem mertem, csak 6 hónapos kor után váltani. Nem tudom egyébként, hogy van-e külömbség...de én így voltam nyugodt (Egyébként BEBA-sok voltunk)
2009. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!