Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós babám miért hisztizik,...

9hós babám miért hisztizik, ha meglát?

Figyelt kérdés
Ha az apjánál van és meglát,rögtön elkezd nyafogni,pedig nagyon szeret vele lenni.Ez lenne a szeparációs szorongás?
2014. jan. 11. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok ekkora babáknál. Nálunk szerencsére 2 hét alatt elmúlt nagyjából. Az igazi szeparàciós szorongás másfél éves korban kezdődik, állítólag elég kemény. Még nincsenek tapasztalataim ebben, mert az én babám is annyi idős, mint a tied. Mindenesetre én hagytam kicsit olyankor apánál, mamánál is. Persze látott, de nem kapkodtam ki a kezukbol azért.
2014. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan fajta nyafogás, hogy valamit el akar Neked mondani.. olyasmit, hogy "anya, gyere ide".. amúgy meg nem miattad nyafog, hanem neked :)
2014. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem 2 hónapja ezt csinálja!Ha nem vagyok látókörzetben elvan de ha meglát nyafog,vonyít,sír és ő is akkor is ha az Apja vagy a mamák kezében van.

Még nem jöttünk rá mitől lehet és hogy kellene jól kezelni!

2014. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hós kisfiam ugyan ezt csinálja. Nem tudom miért. Jól elvan az apjával mégis ha meglát egyből nyöszörög hogy velem akar lenni.
2014. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is azért van ez mert velem akar lenni:-)
2014. jan. 14. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!