Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok a legrosszabb anya...

Én vagyok a legrosszabb anya a világon?

Figyelt kérdés
Egy undorító sz.rnak érzem magam,totál bűntudatom van. A másfél éves kisfiam hátravágta magát az ágyon és úgy esett pont,hogy a feje a szemcsontomhoz verődött. Csak jött egy villanás,egy iszonyatos fájdalom a mp tört része alatt és nem gondolkodtam,csak ellöktem magamról. Nem erősen és nem lett semmi baja,csak átgurult a másik oldalára... Egy szörnynek érzem magam emiatt,de elvakított a fájdalom és csak arra tudtam gondolni,hogy leszedjem magamról. A szemem teljesen feldagadt és véraláfutásos lett,szóval tényleg baromira fájt,de tudom,hogy ez nem mentség. A férjem egyből leidiótázott és igaza is van,hogy tehettem ilyet?? :(((
2014. jan. 12. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz akkor, ha valóban veszélyes helyre merészkedik a gyerkőc és reflexből el kell tántorítanod, hogy leugorjon 3 m-ről, vagy kismotorral kivágtázzon a busz elé????

Amit leírtál véletlen baleset volt, neki is meg kell tanulnia, hogy nem vágjuk csak úgy hátra magunkat az ágyon, mert pl.anyának feldagad a szeme, ha nekiesik.

Ne neveljétek burokban a gyereket, tapasztalja meg a mozgással járó esetleges fájdalmakat is (nem azt értem, hogy lökd le az ágyról),mit fog tenni apa, ha a pici elesik majd biciklivel?

2014. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugtattatok! Ilyenkor én is el szoktam gondolkodni,hogy a párom miért ilyen és miért nem mutatta ezt az énét már az elején... Hiába mondom neki,hogy nem tudok minden mp-ben figyelni a gyerekre,néha beüti magát,hát istenem,milyen gyerek az,aki nem szenved sérüléseket. Ő mindig ítélkezik,megszól,hogy nem figyelek a gyerekre,pedig egyszer ott hagyta az ágyon még jobbra-balra forgós korában és amikor bementem,akkor épp az ágy szélén tornázta volna magát a földre. Persze,ezen csak nevetett,azt hajtotta,hogy nem történt semmi baj,én mégis mindig "bűnösnek" vagyok kikiáltva,ha történik valami. Bocsánatot természetesen nem kért,soha semmiért nem kér bocsánatot,vagy ha igen,akkor érződik rajta,hogy csak muszájból teszi. Na,mindegy is,köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 13. 11:43
 13/14 farkaszs válasza:
hm hm reflex semmi gond a kisfiad már biztos elfelejtette nyugi :)
2014. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Remélem egyszer Cséryné Oláh Mária óvónőnek lesz bűntudata. Szakmájában is csak lesajnálták, de ő az anyák szégyene!
2023. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!