Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-12 hetes babak anyukai!...

10-12 hetes babak anyukai! Hogy vagytok, mennyire vagytok faradtak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
10 hetes. Nekem szerencsém van angyon jó babám van, nem hasfájós és tejem is van bőven. Este alszik 10kor elalszik 3 kor és 6 kor ébred enni. Délben mindig alszik 3 órát akkor alszok én is. délelőtt (6-12 között 1 órát alszik kb. 9-10 ig) és délután is 3-6 között 1 órát alszik kb. 4-5ig) aztán 7től este 9 ig alszik. Szerencsére nagyon könnyű volt napirendet kialakítani és figyeltem is nagyon erre. Amikor ébren van akkor a játszó szőnyegen egyedül nézelődik kb. félórát utána pedig énekelek neki, "beszélgetünk" zenét hallgatunk ilyesmik. És naponta sétálunk ha jó idő van egy órát ha nem akkor 40 percet. Nem mondom fáradt vagyok, de már egyre kipihentebben ébredek reggel és persze a déli alvás nélkül nem bírnám!
2014. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

11 hetes múlt a lányom. Van itthon mellette egy majdnem 3 évesem is. Nos, most már van egy kb. kialakult rendszerünk, tehát már nem vagyok olyan fáradt, illetve ehhez az is hozzátartozik, hogy éjszaka alszunk, mert mindkettő alszik. Kicsi sem kel már, alszik reggelig, szóval szerencséek vagyunk. Nos, este picit későn tesszük le, tehát késő estéink nincsenek, dehát ez is egy átmeneti állapot, egyáltalán nem bosszankodom miatta. A pici nagyon édes, sokszor "nyavajog", nappal 1-1,5 órát bír fent lenni és el is alszik, fél órákra. Előfordul többször, hogy 1-1,5 órát is alszik egyhúzamban, de inkább a többször fél óra alvás a jellemző, én már megszoktam, jó lenne később ezt inkább kevesebb hosszabb alvásra összehozni.

nem volt hasfájós, az első 3 hetet nehezen éltem meg, de ott voltak más problémák is.

amúgy már ügyes kislány, átfordul hasról hátra. :)

2014. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9 hetes baba anyukája vagyok. Egyedül, férjem külföldön dolgozik. Jól bírom ami a babázást illeti, kezd kialakulni egy rendszer. Nappal keveset alszik, inkább csak elszunyókál, de van hogy 2-3 órát is képes aludni, attól függ mennyire "fárasztom" ki(itt a játszást értem), de inkább a szunyókálás jellemző. Este 7 körül van a fürdés, evés és alvás. Éjjel fel kel, de egy huzamban 5 órát is képes aludni.

Nekem csak a pörgés hiányzik az életemből. A jövés-menés volt rám jellemző, soha nem maradtam meg egy helyben sokáig és ez a bezártság megy az agyamra. Néha kimegyek a kicsivel,de az max fél óra, nem szeretném hogy megfázzon.

2014. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: Nekem is hiányzik a jövés menés, már nagyon várom, hogy tudjunk menni, mert most csak addig tudunk sétálni amíg alszik utána sír a kocsiban. Egyenlőre mózesben van, de lehet ma kipróbálom hordozóba sétáltatni mert így akkor nézelődhetne és talán érdekli a világ, de a mózesbe sokkal jobban betudom takargatni és nem éri a szél, de a hordozóban sajnos kevésbé van védve. Járműre nem tudok vele egyedül menni így csak olyan helyek jöhetnek szóba ami gyalog elérhető és már az egész környéket unom mert 20 éve lakok itt.

3-as! Nekem a védőnő azt mondta, hogy napi 1 órát kell sétálni, nem kell félni, hogy megfázik a baba mert nem fog. De mi is csak 40 percet tudnunk sétálni mert utána sír, ha néha napján bírja a sétát akkor viszont sétáltunk már másfél órát is.

2014. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM 2-es voltam! 1-es voltam!!!!!
2014. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es, n§lunk Szlov§ki§ban nincs védőnő, ezért nem tudom,hogy mikor mennyi lenne az ideális séta, de köszi a tanácsot. Fél órától tovább nem szokta bírni,mert aztán felébred és nyűgös már.Nem szereti a sok ruhát magán a pici.

3-as voltam

2014. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!