Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babával más is...

Hasfájós babával más is jutott oda, hogy állandóan ölben van?

Figyelt kérdés
1 hónapos, irtó hasfájós de mostmár ha leteszem sir..visyont van, hogy egy órát kell tartani gh büfizzen. kinövi vagy még kétévesen is csak ölbe lesz?
2014. jan. 15. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Egy 1 hónapos sírós kisbabát nem lehet elkapatni. Talán hagyd az ágyban had sírjon?

A férjem is mindig ezzel a hülyeséggel jött hogy majd meglátom késöbb nem győzöm majd tartogatni, mert kisfiam is 2.5 hónapos koráig nagyon hasfájós volt és bizony tartogatni kellett, a kezemben is sírt és tekerte magát annyira fájt a hasa.

Ahogy elmúlott a hasfájás, csak akkor tartogattam ha mentünk a lakásban valamerre vagy ha altatni kellett, vagy ha nyűgös volt vagy egyéb baj volt.

Soha nem sírt hogy kézben akar lenni, most 9 hónapos és most sincs feleslegesen tartogatva, nem is igényli. Most is csak akkor tartogatom ha ide-oda megyünk a lakásban, vagy az udvaron stb...

Mellesleg melyik szülő az aki áll az üvöltő kisbaba fölött és azt mondogatja neki hogy nem vehetlek fel mert el leszel kapatva... Nemár.... :)

A picik még ösztönösen cselekednek, nem tudatosan. Nem azért sír hogy had lehessen az öledben mert neki ott kényelmesebb hanem azért mert vigasztalásra vágyna és ez az öledben valósul legtöbbször meg, az anyja közelségében.

2014. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Könyörgöm még csak 1 hónapos..rád van szüksége, hiszen 9 hónapig egy test egy lélek voltatok!Az is lehet nem is fáj a hasa csak Anyára van szüksége!Szeresd,öleld,nyugtasd,ez a világ rendje,nem ő kérte hogy a világra jöjjön!

A dokit meg ha lehet cseréld le.

2014. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én ugy érzem eleget szeretgetem, sőt.... de most legalánbb igazolást nyertem- Amugy se tudnám szenvedni hagyni...


Köszönöm a váéaszokat

2014. jan. 17. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!