Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébitaxit mikor érdemes...

Bébitaxit mikor érdemes beszerezni? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés
Igazából ajándékba lenne, most nyolc hónapos gyerkőcnek.

2014. jan. 16. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
NEM
2014. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Mi s ajándékba kaptuk,9 hónaposan kezdtel el tologatni,utána használta is rendesen,szerette.

Szerintem érdemes.

2014. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lányom húsvétra kapta 9 hónaposan, 11 hónaposan már hajtotta, nagyon szerette, most 3,5 éves de néha még mindig ráül, ő kihasználta:) Fiam most 19 hónapos ő most kezdte el nemrég hajtani, de inkább motorozik, szóval, neki nem jött be. Gyerekfüggő ez is..

Mindenestre én jó dolognak, ötletnek tartom!

2014. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam karácsonyra kapta, egy éves volt akkor! Neki Verdás van, a kormányon minden zenél, nagyon szereti hajtani, mert önállóan még nem jár, így meg tök gyorsan átszeli a lakást! Ja, és imád pakolászni a csomagtartóba! Szerintem tök aranyos játék, biztosan örülnek majd neki!
2014. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aki nemre voksolt, miért? Elég tömör volt.

Aki igenre, ő milyen típusút gondolna? Teljesen tanácstalan vagyok.

2014. jan. 16. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenünk van

[link]


A fiam 1 éves szülinapjára kapta, de ráülni sokáig nem akart,vagyis ráült, de már mászott is le róla. Viszont tolni szereti.

Gyerekfüggő kinek mi jön be.

Lehet jobban járnátok egy tolható bevásárlókocsival, abba lehet pakolni, tolni. Vagy egy járássegítővel, ha mégcsak 8 hónapos. De az ikeás tolható játék is tök jó

[link]


Nem fog még száguldani a bébitaxival 1 évesen sem.

Nekem most 1,5 éves a fiam, már többször ül rá, mint tolja, de akkor sem száguld még vele, de már kezd ráérezni, viszont most már le akarom majd cserélni kismotorra. Nem kell ekkora terpeszbe rajta ülni,így könnyebb hajtani is, de majd tavasszal.

2014. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11 hósom épp itt kerázik vele a folyósón,imádja,van rajta leesésgátló is!A 3,5 éves bátyja is még néha nap ráül!

500 ft-ért vateráztam,nekem ennyit megért!

2014. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!