Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt köztetek I. tipusú...

Van itt köztetek I. tipusú diabeteszes anyuka, akinek van 6-8 hónapos vagy idősebb kisbabája?

Figyelt kérdés
Segítség kellene. A tehéntej alapú ételek mellőzésével kapcsolatban. Gondolok itt a bébyételek, tejpépek tej tartalmára, figyelembe kell-e venni ,vagy elenyésző a tej tartalmuk. Vagy 8-9 hónapos babáknál, már kezdeni kellene a vaj,sajt,túró,joghúrt adását is. Ez fontos lenne a csontok normális fejlődéséhez. Mire figyeljek oda genetikai hajlam miatt, megelőzés szempontjából??
2009. dec. 2. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. 11 éves korom óta vagyok diabos. 26 voltam ahogy született a most 16 hós babám. Mindent ugyanúgy csináltam ahogy a többiek.Sőt!!!! Tejet iszik 1 éves kora óta. De tudod mit beszéljünk priviben ha van kedved! És remélem tudok segíteni. Fontos még a vigantol 3 éves korig, mert a dvitamin,segít a megelőzésben!
2009. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is diabos vagyok 10 éve, a kisfiam most 7 és fél hónapos, én is ugyanúgy próbálom etetni,mint ahogy azt ő megkívánja, de én a cukros bébiételeket mellőzözm egy ideig, majd ha nagyobb lesz, ha akarja akkor megkóstolja, én nem akarom rászoktatni az édességre. A kecskeméti bébételt ezért nem is veszem, mert szinte mindegyikben van hozzáadott cukor, elég az a természetes cukor ami gyümikben van.
2009. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ha gondolod privátban is beszélhetünk.
2009. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK! Köszönöm!!!
2009. dec. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!