Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák, szerintetek...

Kisfiús anyukák, szerintetek vigyem ezzel orvoshoz a fiamat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos, a gyerekorvos tanácsára születése óta húzogatjuk neki a kukiján a bőrt óvatosan, és szépen vissza is lehetett már húzni neki majdnem teljesen. 2 napja azonban ha odanyúlok neki, akkor eltolja a kezemet. Fürdetés után adtam neki egy játékot, ami lekötötte, és így vissza tudtam neki húzni a bőrt. Azt vettem észre, hogy már nem jön vissza annyira, mint eddig, mintha valahogy "félúton" visszanőtt volna, és 4-5 gombostűfejnyi gennypöttyöt is látok a bőr alatt, közvetlenül a pereménél. Szerintetek mi lehet ez? Vigyem orvoshoz, vagy elég a védőnő? Annyira aggódom, hogy valami baja lesz szegénykémnek. Egyébként nem nyűgös, nem sírósabb, mint általában.
2014. jan. 20. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el...
2014. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jégtánc ***** válasza:
Vidd orvoshoz,ő többet tud,lát mint mi.
2014. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Valószinű befertőződött! Ezért nem kell hozzányúlni legalább addig,amig pelenkás...
2014. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért van ennyiféle vélemény. A mi orvosunk azt mondta, hogy kétéves korig nem kell vele semmit csinálni.

Most már fogalmam sincs, mi az igazság.

A kérdésre válaszolva, én megmutatnám orvosnak. Csak jobb az.

2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen. Tetránnal kell kenni és húzogatni, hogy kifakadjon. Felgyűlt a váladék és az képez ilyen puklit. Nálunk 2-3 nap alatt ezzel a kezeléssel elmúlt.
2014. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, a Tetrán használt, illetve én hígított Betadinnel szoktam áttörölni neki, amikor pirosabb a kukac:) ezzel még sosem jutottunk orvoshoz el, mert 1-2 nap alatt mindig rendbejött ezektől.
2014. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell húzogatni, ahogy a lepontozott válaszoló is írja.... azért nem jön fel magától, hogy védje a fertőződéstől.
2014. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de nálunk is ugyanez van. 15 hónapos,a doki szerint 1 éves kora után már hátra kell neki húzni. Én eddig nem igazán csináltam,csak néha,de pár napja észrevettem,hogy ugyanilyen kis pöttyök vannak a fityma és a makk találkozásánál. Ezt a tetra valamit kiadják recept nélkül is szerintetek?
2014. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jégtánc ***** válasza:
Tetrán kenőcsöt lehet recept nélkül kapni.Gyulladásgátló.
2014. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az orvos szerint ez "normális", nem genny, hanem elhalt hámsejtek vannak a fityma alatt, ami magától ki fog fakadni, ahogy visszajön a bőr, csak fürdésnél kell neki mindig hátrahúzni.
2014. jan. 21. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!