Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyi időt tölt a...

Nálatok mennyi időt tölt a védőnő egy-egy látogatás alkalmával?

Figyelt kérdés
Nálunk mindig siet. Amit kérdezünk elmondja, tanácsokat is ad, de mindig rohan. Már úgy jön, hogy nem akar sokáig zavarni. Még leülni sem akar sokszor, mert nem marad sokáig. Mindig mondja, hogy minden rendben van, szépen fejlődik a fiúnk. Eddig nem is tulajdonítottam neki jelentőséget, mert mondta, hogy rengeteg csecsemője van, ezért van mindig rohanásban, de az egyik ismerősömnek is ő a védőnője, és nála másfél órát van mindig. Nálunk eddig összesen volt ennyit. Pedig kínáljuk (nem fogad el semmit), tisztaság van, tehát nincs miért "elmenekülnie". Közben beszéltem több anyukával is, akiknek más a védőnőjük, és azzal dicsekednek, hogy náluk mennyit van a védőnő, az egyiküknél még az esti fürdetést is megvárja olykor-olykor. Nálatok mennyi időt tölt? Nem arról van szó, hogy itt kellene ülnie fél napokat, de már kezdem úgy érezni magam, mintha tetvesek lennénk vagy putriban élnénk, hogy ennyire elrohan tőlünk (pedig egyik sem igaz, rendes, takaros, tiszta lakásunk van és mi sem vagyunk büdösek).
2014. jan. 21. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 15percet van, jön elmondja az aktuális tudnivalókat, leméri a babát,bármit kérdezhetek, válaszol, nem lerázóan. Nem siet,de ennyi idő bőven elég mindenre!
2014. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kb. fél órát.
2014. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Jégtánc ***** válasza:
100%
Hozzánk 1x 2x jött a 2 év alatt.
2014. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nálunk is így van :) Nálunk is jó ha 15-20 percet itt van.Egyébként normális,ha kérdezek válaszol.Szerintem nálunk nem akar "tolakodó" lenni ezért nem marad sokáig.Mert azért lássuk be nem mindenki szereti ha ott van órákig.Nekem jó így :)
2014. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az előző védőnő (aki amúgy egy tündér, imádtam) ideiglenesen volt csak a mi körzetünkben és közben még vitte a sajátját, ráadásul nálunk alapban nagyon sok a kismama... szóval ő 15 percet volt max. Soha nem rázott le, nyugodtan leült, megbeszéltük amit kell, de nem maradt negyed óránál többet...

aztán a baba 3 hónapos kora után egyáltalán nem jött...


Egy hónapja van új védőnő (ugye fele annyi babával) ő most is egy órát itt volt meg legutóbb is... de őszintén szólva semmivel sem kapok így több információt, mint negyed óra alatt... Elnézegeti ahogy a baba mászkál, nyilván így jobban meg tudja figyelni a körülményeket, de a mi szempontunkból nem igazán jelent semmi pluszt az, hogy ennyivel többet van itt.

2014. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 10 percet, de nincs is szükség többre. Mondjuk én egyáltalán nem örülnék, ha beülne ide 1,5 órákra. Semmi bajom vele, kedves, aranyos, na de még fürdetésre is maradni? Az kellene még.
2014. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy pont azért siet, mert mindent rendben talál?

Szerintem lehet inkább a problémásabb helyeken tölt több időt, ahol tudja, hogy kell a segítség, tanács.

Biztosan sok helyre kell menniük, ezért siet, hiszen neki is lejár a munkaideje.

Nálunk is sietni szokott, de én mondjuk nem bánom, nem is akarom feltartani, hadd menjen tovább a dolgára.

De én nem is nagyon szoktam kérdezni tőle semmit, ő kérdez ami érdekli, én válaszolok.

Szóval szerintem ez rád nézve nem negatív, inkább pozitív, hogy siet, úgy látja minden rendben van, jól boldogultok.

2014. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél rendszeresen eljárt, és itt volt kb. fél órát. A másodiknál kétszer jött, egyszer amikor hazajöttünk a kórházból, egyszer meg amikor felhívtam hogy mellgyulladásom lett és mit kell csinálni. Szóval ő ott van több időt, ahol úgy érzi, nagyobb szükség van a tanácsaira.
2014. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ő is válaszol szívesen, meg bármikor lehet hívni telefonon, sokszor akkor is hívják, amikor itt van. Nagyon jó tanácsokat ad, nem utasítgat, nagyon szeretjük, egy tündéri nő. A terhességem alatt is nagyon készséges volt, csak meglepődtem, hogy másnál mennyivel több időt tölt.
2014. jan. 21. 14:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 percnél többet soha nem volt itt, mondjuk kérdésem sem volt hozzá sok, anyukám elég sokat segített az első hetekben. Most 22 hónapos a lányom, és tavasz óta nem járt itt a védőnő, csak 2-szer telefonált, hogy minden rendben van-e. Nem tudom amúgy, hogy ez mennyire szabályos..
2014. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!