Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyi időt tölt a...

Nálatok mennyi időt tölt a védőnő egy-egy látogatás alkalmával?

Figyelt kérdés
Nálunk mindig siet. Amit kérdezünk elmondja, tanácsokat is ad, de mindig rohan. Már úgy jön, hogy nem akar sokáig zavarni. Még leülni sem akar sokszor, mert nem marad sokáig. Mindig mondja, hogy minden rendben van, szépen fejlődik a fiúnk. Eddig nem is tulajdonítottam neki jelentőséget, mert mondta, hogy rengeteg csecsemője van, ezért van mindig rohanásban, de az egyik ismerősömnek is ő a védőnője, és nála másfél órát van mindig. Nálunk eddig összesen volt ennyit. Pedig kínáljuk (nem fogad el semmit), tisztaság van, tehát nincs miért "elmenekülnie". Közben beszéltem több anyukával is, akiknek más a védőnőjük, és azzal dicsekednek, hogy náluk mennyit van a védőnő, az egyiküknél még az esti fürdetést is megvárja olykor-olykor. Nálatok mennyi időt tölt? Nem arról van szó, hogy itt kellene ülnie fél napokat, de már kezdem úgy érezni magam, mintha tetvesek lennénk vagy putriban élnénk, hogy ennyire elrohan tőlünk (pedig egyik sem igaz, rendes, takaros, tiszta lakásunk van és mi sem vagyunk büdösek).
2014. jan. 21. 14:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
amikor még kijárt, kb. 40-45 percet volt. Mindent átbeszéltünk, én imádtam ezeket a látogatásokat
2014. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
30-60 percet tölt itt és 1-2 havonta jön. Nagyon kedves, lelkiismeretes asszonyság. Mondjuk mi nagyon jóban vagyunk, minden félről el szoktunk beszélgetni és játszik a gyerekekkel, valószínűleg azért marad eddig.
2014. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Ha amúgy kedveled, örülj neki! Az, hogy megbízz benne, meg hívhasd ha gond van ezerszer többet ér, minthogy elmegy havonta és 1,5 órán keresztül bámuljátok a babát. :) EGy csomóan panaszkodnak a védőnőjükre, hogy hülyeségeket mond meg ilyenek, örülj, hogy te kifogtál egy jót :)
2014. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Havonta jön,kb 40-60 percet marad,de szerencsénk van,mert egy nagyon aranyos védőnőnk van,válaszol mindenre,de sokszor teljesen másról is beszélgetünk,vagy játszik a kicsivel.Örülök,hogy nem rohan és van idő mindent átbeszélni(első baba).
2014. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk csak akkor jött ki amikor hazjöttünk a kórházból. Amúgy havonta visszük mi a védőnőhöz a babát.
2014. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elköltöztünk, az előző védőnő olyan 3 hetente jött ránk nézni és kérdezte tud-e valamiben segíteni. Olyan 20-30 percet volt mindig. A mostani még egyszer nem jött ki, mi visszük havonta a babát.
2014. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Már nem aktuális, mert a legkisebbem is öt éves, de amíg jött, (egy éves koráig) minden páratlan szerdán, és általában 15-30 percet volt nálam. 10-ből kb. 2-szer fogadott el kávét.
2014. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9hós a kislányom eddig 2szer volt kint nálunk mivel közel lakunk a rendelőjéhez így inkább mi megyünk.
2014. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!