Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposak a kórházba...

Hány hónaposak a kórházba került kisbabák (H1n1 miatt), és más problémájuk is volt, vagy egészségesek voltak előtte?

Figyelt kérdés
Tudja valaki? Ha már nem anyatejesek, remélem kapnak anytejet valakitől! Jaj, nagyon szorítok, hogy rendben legyenek.
2009. dec. 3. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Fél órája volt az Rtl-en a híradó, egy 5 hónapos és egy 15 hónapos babák vannak kórházba!

2009. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit hallottam, hogy az egyik 3 hónapos, a másik meg 15. Mindkettő lélegeztetőgépen van. S még van 3 nagyobbacska gyermek is ugyanígy lélegeztetőgépen a kórházban.
2009. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jaj szegények. Idáig csak kicsit féltem, most már nagyon. És még mindig nem tudom, mivel teszek jót. Ameddig orvosok fele ezt mondja, fele azt, addig nem tudom mivel teszek jót a gyermekeimnek. Hogy lehet így felelősségteljes döntést hozni, azt nem tudom. Persze azt is tudom, hogy sajnos sok más fertőzésben, betegség miatt is vannak sajnos picik is kórházban, azért meg vagyok ijedve. Már egy hete sétálni sem viszem a picit, annyira félek, persze ha oltva lennénk is félnék sajnos, de akkor mástól is.
2009. dec. 3. 23:53
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Hat H1N1-es gyerek az intenzíven!


(Ebből mondjuk nem derül ki, hogy a lélegeztetőgépen levő kisbabák mennyi idősek.)

2009. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Oltasd be a gyerekedet!!!

Addig én sem voltam nyugodt, míg a gyerekeim meg nem kapták az oltást, ez ellen az agresszív vírus ellen csak a vakcina ad védelmet!


Az oltástól meg semmi baja nem lesz, a gyerekeimnek sem lett SEMMI baja, még csak ki sem pirosodott az oltás helye (pedig őnekik még a szezonális vakcinát is beadattuk).


Ne kockáztassatok!

2009. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, azért szenvedek, mert toporgok. Én nem hiszem, hogy az oltásnak olyan mellékhatása van, amit a következő hetekben hónapokban tapasztalni lehet. Én attól félek, hogy több hónap, következő évek során alakul ki valami, azért, mert egy eddig nem használt anyaggal stimuláljuk az immunrendszert.
2009. dec. 4. 00:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Mármint persze a lehetőségétől.
2009. dec. 4. 00:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel kockáztatok nagyobbat. Van olyan orvos aki azt mondja ezzel, van aki azt, hogy azzal, ezért nem merek mozdulni.
2009. dec. 4. 00:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, mint a kérdező.

De orvos ismerős lebeszélt az oltásról.

Remélem jól döntöttem!

2009. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, milyen orvos ad véleményt!!! Érdemes virológus szakorvossal beszélni.
2009. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!